Detská fakultná nemocnica Kramáre

zoe_a
19. sep 2014

Ahojte, viete mi prosim poskytnuť info ako je to teraz s ubytovaním spolu s 5 ročným dieťatom na detskej klinike v nemocnici na Kramároch? Fungujú tam tie rozkladacie lôžka, koľko sa dopláca na deň? Oplatí sa priplatiť nadštandard? Pravdepodobne tam strávime pár dní a keďže bývame od BA 200 km načo sa mám pripraviť. Dakujem pekne..

maartinkaa
20. sep 2014

my sme boli teraz na ocnom, chvalabohu len dve noci 😅 tie rozkladacie lozka su naozaj des 😝
inak nam ich doniesli uz o piatej, a o pol siedmej rano zlozit a odlozit 😝

cinnamon111
20. sep 2014

hračky sú k dispozícii, záleží na aké oddelenie idete, ale vždy niečo je...ak sa bude dať prihlás malú do nemocničnej škôlky, rámo by si ju prišla učiteľka vyzdvihnúť, na obed ti ju prinesú a potom od cca 14, 30 zas môže ísť do škôlky. Učiteľky sú milé, majú tam aj TV, kopec hračiek a kade čoho, budú tam deti z iných oddelení - samozrejme ak to dovoľuje zdravotný stav.
Na izbe sú 3 deti a pokiaľ majú dopravod tak aj ten. Čo sa týka rozkldacej postele, tak to je otras, veľmi a bolel z toho chrbát. Ja som dosť ťažká a pod mojou váhou sa ten molitanový matrac úplne stlačil, tak som cítila každý rošt...posteľ sme teda aj zlomili, ale to moja dcéra, lebo furt na nej vyskakovala až to prasklo. Nahlásila som to sestričke, ale OK nič neriešili. Bola som tam aj v tekej dobe, že skladacie postele už neboli k dispozícii, a ocino, čo doprevádzal dcéru, spal dva dni na stoličke.....strašné dačo. A samozrejemešte si to aj musel zaplatiť 😖 :- 😖 .
Stravu si neobjednávaj, oni ťa aj pustia si kúpiť do bufetov niečo na jedenie. Dokonca od nás púšťali aj do Tesca, čo je oproti nemocnici

maartinkaa
20. sep 2014

inak zeny, najvacsia sranda bola, ze som sa cely ten cas, co sme tam boli neumyvala 😀 sprcha sice na izbe bola, ale spinava a otvorena, a dalsi gol bol, ze na celom oddeleni ste nenasli ani jedno zrkadlo 😀

inull5
20. sep 2014

@zoe_a nadštandard je za 35 eur.no ale nie som si istá ču je tam aj sprcha..

bohumila1988
20. sep 2014

je tak kupelna s toaletou na VIP

zoe_a
autor
20. sep 2014

@cinnamon111 dakujem ti za info 🙂

andrejka1974
20. sep 2014

@zoe_a vies tie postele zrusili preto, lebo napr. orl bola som tam teraz 9.9. maju spolu 8 izieb z toho 1 nadstandart a ked som tam bola tak tam bolo 20 deti , takze tie postele pre rodicov by sa tam uz fakt nezmestili ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je to takto naj na inych oddeleniach a nadstandarte, mas svoju postel, televizor, mikrovlnku a chladnicku svoju , ale cena za noc je 35 eur co je dost, ja som ho chcela, ale bol obsadeny ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a to som volala dva tyzdne dopredu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

andrejka1974
20. sep 2014

@zoe_a a bacha na tych posteliach sa moc nevyspis su tvrde a mne sa podarilo dostat z nej na zem co priecky povolili, tes sa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 mna to caka opat so starsou v oktobri uz sa tesim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a ona bude mat vtedy uz 6 , tak snad ma aj na noc nechaju pri nej, je ztp tak uvidim ☹ ☹ ☹ ☹

maznacik007
20. sep 2014

@andrejka1974 dovolia neboj hned povedz ze ma ZTP, mne najprv hore v ambulancii hovorili ze deti nad sest rokov nemozu mat v noci pri sebe rodica a ked sme prisli a videli maleho v akcii tak hned mi povedali ze mam tam s nim ostat ...
takze si vezmi hned veci aj sebe ... nie ako ja... 😉

andrejka1974
20. sep 2014

@maznacik007 urcite ich budem mat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja som kusok odtial som z dubravky a budem mat nedaleko na bocnej ulicke aj zaparkovane auto ako minule 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maartinkaa
21. sep 2014

my sme prisli domov teraz v piatok, dolamana som este stale 😀 a to jedno dvojca so mnou po operacii spalo, no sodoma-gomora, ani otocit som sa nemohla,,,,,ale vsetko to nepohodlie vyvazil super personal 🙂 skveli doktori a sestricky 😉

marcelatje
21. sep 2014

@zoe_a zober pre istotu aj dlhý rukáv ak nemáš možnosť aby ti niekto priniesol podľa potreby. My keď sme boli na oddelení dosť sa ochladilo a niekoľko dní vkuse pršalo. Okno sa nedalo poriadne zavrieť a ja som v podstate spala v prievane, lebo aj keď boli dvere zatvorené fúkalo popod ne 🙄

zoe_a
autor
21. sep 2014

@marcelatje dakujem, zoberiem pre istotu aj dlhy aj kratky rukav 🙂

simonavanova
31. okt 2014

My sme prisli dnes po tyzdni domov, tentoraz na ORL....za 15.mes. som bola s dietatom 5krat...na troch oddeleniach.....a pravdupovediac vyberam si vzdy Kramare hlavne kvoli odbornosti a pristupu lekarov a nie mojmu konfortu.....hoci by som tam presedela cely cas na zemi a o hlade, bola by som aj tak rada ze po kazdej operacii a narkoze mozem byt bezprostredne pri svojom dietati.....niekedy sa treba zamysliet co je na pobyte v nemocnici to najdolezitejsie!!! A aj co by nase mamy dali za moznost byt v minulosti s nami v nemocnici hoci aj "na stojaka"

tinad
27. mar 2015

@maznacik007 ahoj, co vam robili ked ste boli na ORL? da sa to zvladnut? nas to caka.. no mam obavy

tinad
27. mar 2015

@simonavanova ahoj,ako ste zvladli pobyt na ORL? ako to tam funguje? vedela by si mi viac popisat? nas caka operacia

nelinkabublinka
18. máj 2015

Boli ste prosim niekto na metabolickom oddelení s pol rocnym babatkom? Co mam čakať? Co kojenie,prikrmy,umelé mlueko,je kde zohriať? Dakujem za rady. Ako prebiehaju vysetrenia?

denissam
26. máj 2015

@nelinkabublinka dobrý večer boli ste už na metabolickom oddelení?

kittykitty
10. aug 2015

Prosim vas bol niekto v detskej nemocnici aj na gastro - neviem ci je samostatne oddelenie alebo kde sa lezi? Vdaka za hociaku skusenost.

simonavanova
10. aug 2015

@kittykitty ak idete na hospitalizáciu kvôli gastro vyšetreniu tak budete ležať na internom oddelení

stascha
10. aug 2015

Fu tak to je sila co citam. Ja som bola vmajis malym na Antolskej, nas tam hned sikovala nas pediatricka lebo kramare nam velmi neodporucila a ako vas citam tak vie uz preco. Na antolske ste sama na izbe s dietatomvy na normalnej postely dieta ma postielku , kupelna na izbe ale kupat sa tam mozu len deti ale nic sa nestane ak sa osprchujete aj vy. A stravu vam prinesu priamo na izbu stoji 8eur den, dieta to ma samozrejme zadarmo podla toho ci hu papa aj prikrmi. Sestricky a dr super. Jedine minus je ze volakedy boli steny presklene a teraz ich zatreli takze je postu vedla dieta plakat ale ak mate vedla normalnu maminu tak vie dieta utisit.

kittykitty
10. aug 2015

@simonavanova dakujem pekne a prosim vas vy ste absolvovali taketo vysetrenie s dietatom?

simonavanova
10. aug 2015

ano trikrat

kittykitty
10. aug 2015

@simonavanova A môžem sa spýtať, kvôli čomu ste tam boli? My ideme kvôli chronickej zápche. A čo všetko zvyknú robiť počas hospitalizácie a koľko asi trvá takáto hospitalizácia kvôli vyšetreniam.

simonavanova
10. aug 2015

juuj, tak to neviem kolko tam vy mozete byt.....my chodime kvoli endoskopii - celiakia a helicobacter
Ked sme boli prvykrat, tiez bol s nami chlapcek na izbe tak ako vy kvoli zapche a bol tam tri dni-dve noci ako my. Brali mu krv, stolicu, bol na sono.....inak tusim nic viac......

kittykitty
10. aug 2015

@simonavanova tak dufam, ze tam tiez budeme co najkratsie a zistia nam kde je problem. Dakujem. A prajem vsetko dobre.

nelinkabublinka
10. aug 2015

@denissam ano uz to mame za sebou

tinad
10. aug 2015

@nelinkabublinka co vam robili? Na akom oddeleni?

timi1012
10. aug 2015

My sme boli na kramaroch na detskej chirurgii ked mala moja mala 3tyzdne. Operovali ju na slabinovy pruh. Na kolko nas prijimaly v stredu vecer a o polnoci ju uz brali na salu tak sme boli spolu na izbe. Pristup dr a sestriciek vyborny. Jedlo som mala svoje, jedine co im mozem vytknut je netesniace stare okna a zima. Spala som komplet oblecena a mala detto zababusena az az. Inak vsetko super. V piatok sme sli domov.

denissam
11. aug 2015

@nelinkabublinka dakujem aj my sme už boli :D