Detská fakultná nemocnica v Banskej Bystrici

adulla2
22. mar 2013

Ahojte. Moju 3-ročnú dcérku čaká operácia očka, ak má niekto skúsenosť s touto nemocnicou , prosím napíšte. Nikdy som s deťmi v nemocnici nebola, neviem ako to chodí. Sme zo Žiliny a bude tam cca 1 týždeň. Dúfam, že tam budem môcť byť a ňou , povedali mi, že ak bude miesto tak hej, si neviem predstaviť že by tam bola sama. Vôbec BB nepoznám, ak by som cez noc s ňou nemohla byť, môžte mi poradiť nejaké ubytovanie blízko nemocnice? Ďakujem pekne za info.

petuska123
20. júl 2017

Ahojte do tejto skupiny sa uz davno nenapisalo chcem sa informovat co daktire dieta absolvovalo vysetrenie cez konecnik kontrakstnou latkou?

inull5
29. júl 2017

@petuska123 ahoj,áno,absolvoval ho môj malý,mal necelých 8 mesiacov a nebolo to nič strašné.v nemocnici sme neboli,pretože som sa s lekárom dohodla tak ze mu črevo vyčistim doma (robila som to už veľakrát predtým).ráno sme prišli,malého som vyzliekla, odovzdala sestričke,dali ho ľahnúť pod Rtg,vstrekli mu kontrastnu látku cez rektalku do zadočku a urobili snímky.trvalo to niekoľko minút.drzim palce🙂

ivuliacik
15. nov 2019

Ahojte mamicky, prosim vas neviete ako to teraz funguje v bb? Mame v pondelok planovanu hospitalizaciu, mala ma 7 mesiacov a kojim. Budem moct byt s nou? A aki to tam bolo zo stravou hlavne pre nu? Mam jej aj nejake prikrmy vziat?

petuska123
15. nov 2019

@ivuliacik ahoj mala by si byt s nou na izbe jasne ze stravu si zober pre malú tam sú nie dobre jedla a ak sa ti dá aj pre seba si zober jedlo

kiki264
19. jan 2020

@ivuliacik písala som správu 😉 budem veľmi rada ak mi odpíšete kiki