Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Detská lekárnička. Máte ju doma? Čo má obsahovať?

lubigina
7. apr 2008
Maminky, máte doma lekárničku pre deti? Čo všetko by mala obsahovať? Mám 1,5 ročného syna a niekedy rozmýšľam, že ak sa mu pri bláznení a hraní niečo stane, či bude mať poruke všetko, aby som ho ošetrila. Ďakujem za rady.
other_side
7. apr 2008
ahoj, tak mi mame asi iba panthenol 🙂 potom uz len sirup od kasla a kvapky do nosteka
janinah
7. apr 2008
peroxid vodíka,leukoplasty-tie detské rýchloobvázy,mäkká vata na umytie okolia ranky,na bežné udretie stačí studená vreckovka priložiť,ak myslíš aj základné lieky tak sa zíde -Ophtalmo-septonex kvapky do oka,kvapky do nosa,Burrow alkohol do uší,Hylak kvapky proti hnačke,v lete nejaký Fenistil gel na štípance,sirup na zníženie horúčky a zároveň proti bolesti,aj čípky proti horúčke mám v chladničke,no a samozrejme teplomer a odsávačka soplíkov,toto zhruba máme doma ,ak ma niečo napadne,tak dopíšem
masinka
7. apr 2008
my tiez mame taku klasiku - cipky + sirup na teplotu, nejaku dezinfekciu, leukoplast a lekarka nam predpisla Rectodelt cipky, vraj sa maju pouzit ako prva pomoc keby malu nieco stiplo a zacala by sa dusit (mame v rodine par ludi co su alergicki na vcelie stipnutie)
kasis
8. apr 2008
My okrem spominaneho este aj diazepan,odkedy mal vysoke horucky, na prevenciu febrilnych krcov a gel na potieranie dasienok ked sa tlacia zubky 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli