• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Detská onania

16. januára 2013 
@beruska141 ja som nikoho nezhodila,takže zase nepreháňaj....ale vaše temy dakedy nemaju hraníc ....
14. nov 2012 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
preco by mala byt smejo 19 trapna, mne to prislo tiez neuveritelne smiesne, :grinning: ako aj popis onanovania samotny bol skor ako zart, nabuduce tu niektora napise, ze onanuju uz na stole, tou hohou sa to len zacina, POZOR :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kazda ktoru to zaujima si najde kopec clankov na nete, je to normalne ano, ale zacinam pochybovat o normalnosti niektorych matiek, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2012 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@smejo19 ci sa tak budes smiat ked to bude robit tvoj Lukasko,
@zigzag len aby si to tu nepisala ty a nebudu sa nejake baby smiat na tebe
lebo jedno je pravda ze ked nieco odsudzujete tak sa vam to vrati takze by som si dala pozor na com sa smejem a komu sa posmievam
16. jan 2013 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@iivkaa1 chlapi to už majú akosi od prírody v sebe už v prenatálnom období :slight_smile: my sme to na ultrazvuku zažili dvakrát pri obidvoch, že sa hrali so svojou hračkou už v brušku :slight_smile: .... niekedy mám pri pohľade na niektorých chlapov pocit, že keby si rukou neprešli aspoň párkrát za hodinu v oblasti rozkroku, tak by im asi uletel :grinning:
a netráp sa, ide presne do obdobia, kedy zisťuje, aká je to zábavná hračka :slight_smile:
16. jan 2013 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok