Detská urologická klinika na Kramároch. Skúsenosti?

gizmo22
14. okt 2010

prosim kto ma skusenost , teda komu operovali dieta na detskej urolog. klinike..Dg. hydronefroza pripadne ine diagnozy obliciek
v priebehu poslednych 5 rokov ..potrebujem sa porozpravat . 😕

janula2511
15. júl 2020

@dina2402 skús zavolať a povedz im že má zvýšené pečeňové testy a uvidíš čo povedia. Odkiaľ ste? Aby ste zbytočne nechodili km a nakoniec vás pošlú domov.

dina2402
15. júl 2020

@janula2511 z galanty sme... ide ma porazit

dina2402
15. júl 2020

@janula2511 tak som volala a ze to je nic to moze ist na operaciu

janula2511
15. júl 2020

@dina2402 tak sa ti uľavilo.

kythos
18. aug 2021

Baby je tu niekto kto sa chystá na operáciu?

ventolka
16. nov 2021

Ahojte. Je niekto kto bol nedávno na operácii na urológii?. Máme ísť 29.11. Ako to tam teraz vyzerá. Malý má už 6rokov, budem môcť spať pri ňom? Sám nezaspí. Vďaka.

sasha07
15. júl 2022

@alpin ahoj môžem sa spýtať či ste nakoniec išli v ten večer domov? Nás to čaká v utorok, v deň prijimu operácia..

alpin
16. júl 2022

@sasha07 Ano, isli sme vtedy v ten vecer domov 🙏🏻

sasha07
16. júl 2022

@alpin ďakujem krásne za odpoveď..tak dúfam,že to bude aj náš prípad 🍀

alpin
16. júl 2022

@sasha07 drzim palce, urcite bude vsetko Ok 🍀 rychle zotavenie 🤗

sasha07
19. júl 2022

@alpin ďakujeme🙂 pekne,už sme tu a už máme za tým.. zatiaľ ešte spí tak hádam aj prebudenie pôjde ľahko a nebude mať bolesti

katuskatt
19. júl 2022

Baby na akej operácii ste boli keď sa smiem spýtať?

sasha07
19. júl 2022

@katuskatt malý nemal zostúpený jeden semenník, tak mu ho sťahovali

katuskatt
19. júl 2022

@sasha07 to čaká aj nás,mali sme ísť v marci ale manžel mal pozitívny PCR test tak sme boli v karanténe,mali sme ísť v auguste ale malý dostal ovčie kiahne 🤦 teraz nás dali na november. Ako to celé prebieha?

sasha07
19. júl 2022

@katuskatt tak držím palce nech do tretice už víde a máte to za sebou..prišli sme ráno na 7. Z ambulancie nás poslali na oddelenie,kde nás už čakali, zložili sme si veci a išli do anezteziologicke ambulancie, tam nás o 8 vybavili a keď sme sa vrátili hneď nás brali na operačku..chvíľku som s ním počkala v miestnosti a prišiel pre neho anestéziológ. Cca za hodinku bol hotový a priviezli mi ho na izbu..

katuskatt
19. júl 2022

@sasha07 veľmi pekne ďakujem, aspoň viem čo nás čaká. Ste tam aj cez noc?

sasha07
19. júl 2022

@katuskatt
Áno nechali nás na jednu noc..ráno by sme mali ísť domov..

zuz1177
11. aug 2022

@sasha07 operacia jedneho nezostupeneho semenika caka aj nas. Teraz v auguste na Kramaroch. Ako dlho trvala ta operacia? A co potom rekonvalescencia - bolelo to maleho? Po akej dobe mohol ist do kolektivu/skolky? Ak vsetko dobre pojde, tak by sme to mali mat rovnako ako vy - nastup v den operacie, jednu noc prespat a na druhy den domov.

sasha07
21. aug 2022

@zuz1177 ahoj neviem čo to máte už za sebou...ale my sme v deň nástupu mali hneď ráno operáciu nasledujúci deň ráno nás prepúšťali.. malinký všetko super zvládol, trošku z narkozy bol mimo ale to vypršalo nič ho nebolelo na noc sa nesťažoval..akurát 6 týždňov sa nemôže kúpať ani odrážadlá používať..my do škôlky nechodíme takže neviem ale myslím že to nebude problém... Teraz máme ísť na druhú kontrolu..nemôžem sa na nič sťažovať celý personál super.. akurát anesteziologicke vyšetrenia sme mohli mať aj skôr lebo tu hodinu kým prišli doktorky už od smädu nezvládal..

zuz1177
22. aug 2022

@sasha07 čaká nás to budúci týždeň, tak dúfam, že to dobre zvládneme. Ešte rozmýšľam - treba si niečo špeciálne zbaliť so sebou? Ako je to v nemocnici so stravou? Deti po operácií kedy asi začnú normálne papať? Viem, že mi to asi povedia v nemocnici, no budem kľudnejšia, keď viem, na čo sa pripraviť.

dina2402
22. aug 2022

@zuz1177 nám po hodinách dovolili napoj a po 2hodinách piskoty tak som utekala kupit. Nevracal nebolo mu zle. Ale samozrejme veeelllmi opatre pil aj jedol. A veceru uz dostal normalne

sasha07
23. aug 2022

@zuz1177 pre seba som si brala návliečky ale aj tak mi dali vlastne bez poplatku, hygienické veci a príbor so šálkou.. stravu má dieťatko zabezpečenú po operácii mal pomaly piť a suché piškóty kázali nech mu idem kúpiť večer už mal stravu normálnu-dukatove buchtičky.. ráno sme išli domov už o ôsmej sme boli prepustení..držím palceky

zuz1177
23. aug 2022

@sasha07 @dina2402 dakujem baby za odpovede a vase skusenosti. Dufam, ze to vsetko dobre pojde a budeme to mat buduci tyzden aj my uz uspesne za sebou.

katuskatt
21. sep 2022

Mamičky chcela by som sa opýtať, čo bolo po operácii. Keď mu prišili to vajíčko,u akých lekárov ste boli potom,vybratie štychov,kontroli ......

zuz1177
21. sep 2022

@katuskatt my sme tu operaciu absolvovali koncom augusta na kramaroch. Mali sme jednu pooperacnu kontrolu u nich v ambulancii (tyzden po zakroku), tam mu vybrali stehy z rany na brusku. Co boli stehy na vajicku, tie nechali a vypadli same. Dalsiu kontrolu mame az o pol roka.

katuskatt
21. sep 2022

@zuz1177 a ste priamo z Bratislavy?

dina2402
21. sep 2022

@katuskatt u nas tuším tiež po týždni kontrola ale nič mu nevyberali museli sme počkať kým vypadali

katuskatt
22. sep 2022

@dina2402 nás to čaká v novembri. Už nám ju dvakrát odložili,tak dúfam, že do tretice to už budeme mať konečne zasebou

zuz1177
23. sep 2022

@katuskatt tak drzim palce nech uz to v novembri vyjde. Preco vam to uz dvakrat odlozili? A pytala si sa ci sme z BA - nie sme, ale mame to blizko, cca 20km.

katuskatt
24. sep 2022

@zuz1177 raz kvôli corone a teraz v lete mal malý ovčie kiahne,tak nemohol ísť. Takže keď sme z TT tiež budeme musieť ísť na výber stehov tam alebo to vybavíme aj tu?