Detský slabinový pruh

mamina_eva
17. dec 2012

Ahojte kočky. Chcem sa popýtať mamičiek i nemamičiek, aké máte skúsenosti s detským slabinovým pruhom. Moja dcérka 22 mesiacov ide na konci januára na operáciu. Vtedy bude mať takmer 2 roky. Ako to zvládali vaše detičky v podobnom veku? Ona je veľmi aktívna a má práve veľmi urevané obdobie, tak sa toho obávam. Budem vďačná za vaše rady, názory a skúsenosti. Eva 🙂

sakura77
17. dec 2012

@mamina_eva moj syn mal,akutny,takze sme museli okamzite na operaciu,operovali ho vecer a doobeda ako ho odpojili od infuzii uz behal,akurat sa mu hlava po narkoze troska motala🙂 je to na mieste kde nijako netaha ani nevadi v pohybe,takze my sme ani nevedeli ze nejaka operacia bola,jedine ak sa zabudlo a ze nejak si to pritlacil..akurat bolo leto a nemohol sa dva tyzdne kupat,inak uplne v pohodicke,nemusis sa vobec bat🙂 mal sice 4 roky uz,ale myslim ze aj tvoja dcerka to zvladne v pohodicke,drzim palce🙂

iwesska
17. dec 2012

Prave tohto som sa aj ja obavala, preto sme ho dali zoperovat uz ako 3-mesacneho a vtedy sa len z toho dobre vyspal a na druhy den uz metal nohami ako divy 🙂 Dnes ma maly tolko co tvoja a veru, neviem si to predstavit, lebo on je strasny divoch, neobsedi, neoblezi. Ale na druhej strane, je to pomerne lahka operacia a narocny je iba ten den po zakroku, kedy aj tak dieta spi z narkozy a nemoze potom este par hodin jest, takze ani nema tolko energie. Nech vam to dobre dopadne! 😉