Diagnostické centrum Andreas, už pol roka čakáme, kým sa nám ozvú

monicacha
28. sep 2019

Ahojte, prosím vás, bol niekto s dieťaťom na diagnostike v diag. centre Andreas? Máme podozrenie ze dcérka má Aspergerov syndróm, dotazník do Andreasu sme vyplnili a poslali približne pred pol rokom a stále nás nevolaju, preto by som rada vedela, koľko približne ste niekto čakali, kým vás zobrali. Dakujem

janinuska
28. sep 2019

Ahoj, syn ma vysokofunkčny autizmus, objednali sme sa v aprili, termin sme dostali na september, ale bolo to vroku 2014.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
samko1
28. sep 2019

@monicacha Teraz sú čakacie doby na diagnostiku skoro rok. Odkiaľ ste? Skúšali ste doktorku Jánošíkovu v Trnave?

monicacha
autor
28. sep 2019

@janinuska to ste sa dobre dostali ešte, teraz sú omnoho väčšie čakacie doby :(

monicacha
autor
28. sep 2019

@samko1 pani doktorke Janosikovej sme sa vôbec nevedeli dovolať, tá nedvíha telefóny, nereaguje na sms, boli sme za ňou aj osobne, no mali sme smolu, zrovna tam nebola :(
V marci sme si podali žiadosť o diagnostiku, tak dúfame že nás do konca tohto roka vezmú..

xxxkatka
28. sep 2019

@monicacha skus aj tu https://vyskum-autizmu.webnode.sk/nas-tim/ My sme v Andrease cakali myslim cca rok a rok aj u Janosikovej.

monicacha
autor
28. sep 2019

@xxxkatka ďakujem, no už počkáme do toho Andreasu asi, všade že sa teraz dlho čaká, že je toho stále viac a viac :(

lenicka1121
28. sep 2019

@monicacha ahoj, ja som sa so synom tiež do Andreas centra vôbec nedostala, majú vyobjednavane veľa. Synovi robili diagnostiku nakoniec v ACVA. Prípadne ešte je centrum prof.Karola Matulaya no tam boli nepresné výsledky. Ku Janosikovej sme sa tiež nedovolala nikdy, to bolo nemožné sa ku nej dovolať. Diagnostiku robi ešte Centrum včasnej intervencie

sara07
29. sep 2019

ano čakacie doby su žial takéto