Dieťa olízalo Sudocrem

14. sep 2022

Dámy,
Naše dieťa otvorilo sudocrem, vložilo doň ruku a olizlo.
Môže sa niečo stať?
Vďaka

zuzinka888
14. sep 2022

Nic.

kobz
14. sep 2022

Ahoj, urcire sa nemusis bat 😊 nevravim, ze by si ho mala dietatu natierat na chlebik 😄😊 ale urcite sa dietatku nic nestane, ak ho len olizlo 😊 neboj sa, este toho neocakavane ochutna.. 🙂❤️

dada0902
14. sep 2022

Aj naša sa skúšala plus sa s nimi natiera vždy keď ho zbadá😄

zuzka0605
14. sep 2022

nic, bud v klude.

denden77
14. sep 2022

bud rada, ze len to.. moja s nim natrela pol izby 🤣

sivana09
14. sep 2022

Moj mal chvíľku take obdobie, že jak ho videl, hned ho chcel jest. Pacila sa mu moja reakcia.. tak som prestala reagovat, nechala ho ochutnat.. nechutilo, prestal s tym :D

sandyan
14. sep 2022

Moj si predmedavnom vytlacil krem na telicko do ust 😅...ale neboj,nic sa nestane

kikaaa444
14. sep 2022

Nie v zlom , píšem to preto lebo už dávno som sa nad tým zamyslela 😀 aj po internete kolujú fotky ako sú deti potreté sudokremom alebo ako ho ochutnajú atd . Nedávno to na ig pridala aj jedna influencerka . Mna len vtedy napadlo ako sa vôbec tie deti dostanú k sudokremu???😀😀😀 toto nepochopím ja mám sudokrem vyložený v kúpeľni v poličke keďže viem že deti majú radi sudokrem😀

anavixy
14. sep 2022

@kikaaa444 no ved pri prebalovani nie? Vtedy je asi na dosah ruky 😀
A dobra influencerka obetuje aj dozicku sudokremu pre dobru fotku 🤣

dada0902
14. sep 2022
autor
14. sep 2022

@anavixy dikiii za podporu 🙏 áno, bol na posteli, keď sme sa ráno prebalovali

zuzanka.zuzu
14. sep 2022

ak je to prvé dieťa - volaj pediatričke
ak je to druhé dieťa - vysvetli, že to sa nepapá
ak je to tretie a ďalšie dieťa - spýtaj sa či bude aj desiatovať alebo si môžeš urobiť kávu

jana_eyre_2
14. sep 2022

Sudocrem nezjedlo asi len to dieťa, ktorého mama ten krém nekupuje 😂 a také dieťa zase zjedlo iný krém na riťku..

banderaska29
14. sep 2022

sudocrem je zázračný objav všetkých detí 😀
moje deti si ho vykutrali a potisku sa cele ponatierali (zvonka aj zvnutra, plné ústa "sudáču" a ani nevrešťal) 😀 a ponatierali aj všetko okolo nich v dosahu tak 20 cm 😀 neviem ako je to možné ale nepoznám dieta ktoré nespôsobilo so Sudocremom svojej matke malý infarkt 😀

kikaaa444
14. sep 2022

@anavixy jj ale ja myslím skôr tie prípady keď akoze “ minuta” ticha že napr mama vari alebo niečo robí a dieťa sa zatiaľ hra so sudocremom , videla som to veľa keat aj tu tak myslím tieto situácie že ako vôbec k Tomu dostanú 😀

kulumulu123
14. sep 2022

A chutilo mu?? 🤣🤣🤣🤣
Nas bzne olizoval indulonu ke sa k nej dostal nechtikova bola top. Stale zije 👍

suepe
14. sep 2022

Naša si dotiahla stoličku, aby si ho z tej poličky vzala a ponatierala sa. Asi máme nízko poličku 😉

lenkakravcova
14. sep 2022

Jooj, si mi touto témou pripomenula dcéru, ktorá si raz vybrala veľkú dozu Sudokrému, rizmazala ju všade ale totálne všade okolo seba kam dociahla - telo, oblečenie, podlaha, nábytok a samozrejme ho aj jedla. Keď som vošla do izby a videla tu 1,5m mazanicu na podlahe a ju ako sa tým napchava mala som dosť. Nič aa jej nestalo, až na to, že pár dní ju bolo za ním cítiť (nešlo to dole z pokožky a ani z nábytku). Ako čítam, tak viaceré s týmto mame rovnakú skúsenosť. 😀 Asi je ten Sudokrému fakt chutná vec.

autor
14. sep 2022

@lenkakravcova žienky inak rozmýšľam... Že tá lekárnička v lekárni to asi myslela ironicky, keď mi ho predávala, ako prvorodičke pred rokom. Vraj: dávajte pozor, aby sa to dieťaťu nedostalo do úst 🤣🙏 vďaka za všetky ukludnujuce odpovede, som rada, že všetky deti žijú po ochutnaní sudocremu. Myslela som, že v sudocrem je nejaká látka, ktorá je asi naozaj viac toxická, keď na to upozornila. 🌸