Dieťa zjedlo trochu indulóny

barcinka19
20. mar 2015

ahojte maminy, chcem s aopytat mate niektora skusenost s tym ze dieta zjedlo indulonu?? je to nebezpecne??

ivetka_kamo
20. mar 2015

hadam nie celu tubu
ak si si nie ista, zavolaj na pohotovost a spytaj sa ich, tam dostanes fundovanejsiu odpoved, ako tu.

sense
20. mar 2015

@barcinka19 kolko jej zjedlo? moja mavala obdobie kedy si zlizavala telove mlieko kym nestihlo siaknut ....

barcinka19
autor
20. mar 2015

asi za cajovu lyzicku

simcab
20. mar 2015

@barcinka19 myslím si, že max. ho preženie

ivetka_kamo
20. mar 2015

asi tak nejak

sense
20. mar 2015

tak max. vymenis par plienok s riedkou stolicou....ak chces mat istotu zavolaj lekarovi...

maminecka2
20. mar 2015

Ahoj, určite tam nebude nič toxické. Moj maly zasa v nestráženej chvíli ochutnáva rybaciu masť 😀

bonaqa2013
20. mar 2015

nič sa nestane, moje deti zjedli čípky od horúčky, okoštovali jar, prášok na pranie, posledná olizuje piesok, syn jedol špaky čo našiel na zemi.... Neboj sa nič sa nedeje.

anuskaaprazko
20. mar 2015

zavolaj si sem hoci aj hned a budes kludna: http://www.ntic.sk/

lucianakoniku
20. mar 2015

@barcinka19 tiez odorucam zavolat na narodne toxikologicke centrum, mne poradili ked syn zjedol kusok nalepky 🙂 (raz zjedol aj trochu teloveho kremu ale nic mu nebolo, preto ak tej indulony nebolo vela, nemalo by to byt nebezpecne, ale pre klud v dusi si to over na tom ntic)

pat_mat_minnie
20. mar 2015

Pokaka sa.Nic mu nehrozi.Urcite nie z Indulony.Ale jedna mamicka tu pisala o prasku na pranie.Tam by som uz strach mala.

bonaqa2013
20. mar 2015

@pat_mat_minnie nemusíš ma´t, my sme vtedy volali lekárovi a povedal, že z toho nebude nič.

kiristinka1
20. mar 2015

Ja mam skúsenosť so sudokremom,polku zjedol a polku mal vo vlasoch..prežili sme 😀

katrinka8
20. mar 2015

Náš v nepozorovanej chvíli uchmatne krémy (Rybilku alebo Mixu detskú, alebo hocičo, čo sa dá vytlačiť z tuby) a otvorí si to a olizuje vrchnáky... Rehlí sa pri tom a je spokojný. Berú ma mrákoty, ale snáď ho to prejde... 😀

aristka
20. mar 2015

Trošku si premastí črievka...žiadny strach 😉

lulubinka
21. mar 2015

moj maly zjedol vcera psovi jeden pamlsok a potom sa dokrmil jeho granulami, a aby mu nebolo malo tak ukradol mop co som umyvala zem a zacal to cucat. myslim za indulona nieje nic vazne. 😀