Dlhodobo pretrvávajúci kašeľ u trojročného syna

elika11
7. jún 2015

Ahojte idem si po radu , vyse dvoch mesiacov bojujeme u syna s kaslom a soplikami , uz sme vyskusali skoro vsetko .cibulovy caj,sirup , skorocelovy sirup , stoptussin, bromchicum,stopkasel, hedelix ,herbion,od lekarky sme dostali fenistil ,trifed a nic nepomohlo ........teraz zacal zasa kaslat a dali sme mu vcera sinupret a mam pocit ,ze sa mu ten kasel zhorsil,kasle este viac ,a to je uz mam pocit drazdivy kasel (a pritom by mu to malo kasel stlmit ) a aj sopliky mu nabehli v plnom prude ...mate niekto nejaky typ co by mu mohlo na ten kasel zabrat ?

lasocka19
7. jún 2015

Nam pomohol montelukast a kaslali sme 4 mesiace v kuse kazdu noc

elika11
autor
7. jún 2015

@lasocka19 je na predpis ci volnopredajny ?a ako dlho ho uzivate a pomohlo ?

zaneta123
7. jún 2015

@elika11 nám takto začala alergia, následne prerástla do astmy, presne v 3 1/2 roku, odvtedy montelukast, aerius, ventolin, a ešte aj lieky na astmu. Treba navštíviť alergológa, dlhodobé kašlanie nie je v poriadku.

elika11
autor
7. jún 2015

@zaneta123 no ved ,zajtra sa chystam zavolat imunoloalergiologicke a uvidime ,lebo chudatko ,ked ho pocuvam ako kasle ,je to strasne by som mu tak rada pomohla a neviem ako

david93
7. jún 2015

nech mu urobia komplexné rozbory krvi - chlamýdie, zápalové markery, čierny kašeľ... nech zistia pôvodcu, môže to byť chlamýdiová infeckia a tá sa dá zlikvidovať len antibiotikami, nemusí byť vôbec teplota

lubina
7. jún 2015

u starsej dcerky som sa neskutocne dlho trapila s kaslom no a nakoniec je zistili alergiu...u mladsej takisto kasel, ja ze alergia...no a na alergo ma pani doktorka poslala na ultr. ezofagu ze ci nema reflux..to ma dcerka 6 rokov, a ten reflux sa aj potvrdil. Kyselina jej obcas stupa do hrdielka a preto ma taky drazdivy kasel, mame lieky a upravilo sa to............tym len chcem povedat, ze treba ist k lekarom a otravovat ich ak ma dieta ozaj dlhodoby kasel, lebo to urcite nie je len tak, ale treba zistit preco kasle, to moze mat rozne priciny ako u nasich dcerok.drzim palce nech kaslat prestanete

bonaqa2013
7. jún 2015

môj syn kašľal ako dieťa niekoľko týždňov, najma ráno a skončili sme na alergologii. Dali mu spray na dýchanie, kašle pominuli. Užívali sme ho každý deň, po dobu niekoľko rokov. Prestalo to až v puberte.

lilly0812
8. jún 2015

Ahoj, mame taky isty problem. Syn je alergik, vyskusali sme uz vselijake sirupy a kvapky od kaslu, vatsina nezabrala. Ani ATB na kasel nezabral. Chodime na alergo, na kasel mame kvapky Pleumolysin. Sirupy Promethazin 5 a Aerius. Do nosa Aqua nasal spray a Livostin.