Dlhodobo zvýšená teplota u 4-ročného dieťaťa

9. nov 2023

Stvorrocny syn ma vyse mesiaca zvysenu teplotu cca do 37,5. Krvne testy bol robene pred necelym polrokom,boli v poriadku. Doktorka vravi ze u tak malych deti je to ok. Mate prosim skusenosti? Mozem byt pokojna,alebo smam mat obavy? Dakujem za odpovede

autor
9. nov 2023

.

zuzana76
9. nov 2023

moj mal zvysenu teplotu asi dva roky okolo 37.3, krvne testy ok, nic nenasli, vraj si to nemam vsimat, potom mu bola diagnostikovana celiakia, ked dostal hnacky s krvou, takze zrejme teplota bola nasledok zapalu v tele, ktory sa ale inak nemanifesoval

nykkushka
9. nov 2023

Ja neviem teda, ale dr vám povie, že je to v poriadku, krvné testy má v poriadku ale aj tak budete hľadať iné názory od "nie doktorov" na ženskom fóre? Veď keď dr neveríte, požiadajte o nové testy, za pol roka sa mohlo kadečo zmeniť. Treba konať v reálnom živote, nie hľadať odpovede na MK

msnesquik
9. nov 2023

@nykkushka krvne testy pred polrokom a problem je mesiac...to mi pride trochu mimo, urcite by som isla znovu, zvysena teplota proste neni podla mna bezna a ok...

nykkushka
9. nov 2023

@msnesquik veď to píšem, podľa dr ma krv ok, ale ak sa jej niečo nezdá a má pocit , že dr niečo zanedbala, nech trvá na nových testoch

iwesska
9. nov 2023

Urcite by som s tym nebola v poriadku. A hlavne co s tym maju krvne testy robene pred pol rokom? Vsak to ma vypovednu hodnotu 0. Moze tam byt nejaky skryty zapal,alebo aj nieco vaznejsie. Nechapem,co to je za Dr.,ktora po mesiaci zvysenych teplot u dietata ani len neurobi odbery a skonstatuje,ze je to dobre. Uz mal mat davno aj vytery spravene. Chvala Bohu za lekarku,ktorej nemusim hovorit,co ma robit🙏

tradaaa
9. nov 2023

U môjho syna v prípade dlhodobej zvýšenej teploty výtery potvrdili celý zverenec. Po preliečení ATB bolo ok.

paciko9
9. nov 2023

Ak ma dieta cely den zvysenu teplotu niekde chyba bude,podla mna. Ale ak ma zvysenu teplotu len vecer alebo rano a klesne na normalnu malo by to byt v poriadku..