Dlhotrvajúci dráždivý kašeľ

ktore
11. júl 2016

ahojte.moja 3 a pol rocna dcerka kasle uz dva tyzdne.bez teploty.uz to nie je prvy krat.doktorka ju vzdy vypocuje ale vzdy ma ciste priedusky a da nam sirup proti kaslu ako napr.solmucol,sinecod,a este acc long ci tak nejak.ten som jej ale este neskusila.pisem zato ze znova ma kasel,kasle cez den a hlavne v noci a rano.kasle tak na sucho.hlieny vobec pri kasli nema.davala som tyzden sinecod sirup,ale nic.kasle dalej.neviem ci to je pocasim a vetrom.moze to byt aj alergia?byvame na dedine blizko su polia.teda hned vedla nas.no nikdy neviem preco ten kasel lebo mala rada beha po vonku tak si myslim ze mohla prechladnut alebo z tohto pocasia ked teraz aj vietor fukal aj horuco bolo.prosim ma niekto skusenost z takymto kaslom?a zaroven prosim co mozem skusit proti kaslu?nechcem to prehanat s tymi sirupmi tak sa vasc zato pytam ktory sirupcek vam pomohol alebo to moze byt alergia .zatial nechcem ist k doktorke lebo mala je vzdy v poriadku a bez teploty tak kaze vzdy ten sirupcek ale aj tak to vzdy trva hrozne dlho kym to prejde.aj mesiac.

macik9999
11. júl 2016

U nas presne tak isto a dr povie že kasel trva aj mesiac

lili007
11. júl 2016

Ano u nas podobne. Kasel vraj bezne trva aj 2-3tyzdne, ved to pozorujte aj sama na sebe.
Na dlhotrvajuci mi pomohla domaca medicina - cibulovy sirup (odstaty sirup z nakrajanej cibule, citronu a medu) pripadne tymianovy caj. Existuje aj homeopaticky sirup Stodal. To vsetko mozete pouzivat a nebudete pritom dietatko tlacit liekmi.

ktore
autor
11. júl 2016

dakujem