Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dolobene gél na úrazy

kmen
27. máj 2015

Dievčatá dneska mi moja PED poradila super gél na všetky úrazy pre deti, proti opuchu, bolesti ( svaly a šlachy) , zápalu , po očkovaní ....
Konečne niečo na trhu čo môže aj moja malá nakolko všetky gély a mastičky sú až od 12rokov DOLOBENE gél je už od 5 rokoch , dokonca mi povedala že je dobrý aj na krčové žily po operácií . Konečne ho máme doma pripájam link dúfam že pomôže aj vám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
http://masazne-pripravky.heureka.sk/ratiopharm-...

janinah
27. máj 2015

celkom nenápadná reklama 😀

angela11
28. máj 2015

Ahojte
Ak by ste mali záujem o krém z Foreveru - ALOE HEAT LOTION, viem Vám ho posunúť za 12€. (bežná cena17,20€)
-Krém Vám prinesie rýchlu úľavu od napätia a stresu, bolestí svalov, artritických kĺbov, bolestí hlavy a uvoľnenie po športovaní.
-Ako masážny krém uvoľňuje napätie a stres, uvoľňuje bolesti svalov, artritických kĺbov,pomáha pri bolesti chrbta spôsobenej svalovým spazmom,uvoľňuje hlieny na prieduškách,uvoľňuje dutiny,môže pomôcť pri bolestiach hlavy a pri menštruačných bolestiach,pomáha pri opuchoch, výronoch a modrinách.

kmen
autor
29. máj 2015

Ja vám nechcem nič predať bola to iba rada mám dve dcéry ktoré športuju a nám zaberá 😊

Tu začni písať odpoveď...

Odošli