Doplnky výživy Andrej Medveď - Imunko

7. feb 2022

Ahojte, máte niekto skúsenosti s doplnkami od pána Andreja Medveda, prípadne konkrétne s Imunkom? Či naozaj pomohlo? Neviem sa nikde dopátrať aké má pán Medveď vzdelanie, čo konkrétne študoval, že vyrába vlastné doplnky alebo ci ich niekto kontroluje, že sú ozaj vhodné pre deti. Ďakujem pekne

alla001
8. feb 2022

Aj mňa to zaujíma

margaretka3s
9. feb 2022

Študoval na škole Katedra histórie/Department of History FF UMB Banská Bystrica

Škola: Gymnázium Jána Chalupku, Brezno

Študoval na škole HCA Slovakia

Žije v: Banská Bystrica, Slovakia

Rodné mesto: Bacúch

autor
9. feb 2022

@margaretka3s Áno toto som našla aj ja a celkom ma zaskočila tá história, práve preto ma zaujíma čo študoval z toho zdravotného smeru, keď vyrába doplnky zdravia určené aj pre malé deti 🤷

margaretka3s
9. feb 2022

Ani tie blogy nie su odborne. Radsej opatrne u deti.

daasena
23. feb 2022

Mňa by tiež zaujímala odbornosť jeho poznatkov, aké materiály študoval, aké má za sebou nejaké odborné kurzy, školenia, stáže, či má skutočné medicínske vzdelanie, keď "lieči ľudí". Na druhej strane, ľudia mu píšu, že im jeho výživové doplnky pomáhajú. Ale tak, tí istí sú v tom, že aj homeopatiká - cukrové guľôčky skutočne pomáhajú. Svokra ho žerie, lebo je to alternatívny ľudový liečiteľ, a takí sú teraz "in" lebo lekár nemá na pacienta čas a predpisuje mu len samú "chémiu". Ale nie je choroba ako choroba, a on skutočné prostriedky na vyšetrenie organizmu asi nemá, keďže nie je skutočný lekár a nevedel by ich použiť pri vyšetrení. Mužovi posiela svokra jeho výrobky, že aby sme kúpili deťom. Trošku mi to zaváňa peniazmi a profitom, keď si jeden človek dovolí financovať výrobu veľkého množstva výživových doplnkov, ktoré samozrejme ponúka za predražené ceny. Ale tak asi nie je na to sám. A myslím, že výrobky týchto ľudových liečiteľov ani nemusia prechádzať oficiálnym testovaním kvality.Tak snáď to aspoň obsahuje to čo je tam aj napísané. Aj keď napr. probiotické kvapky či prášok by sa dal krásne nahradiť prostým a lacnejším Hylakom, ktorý obsahuje oveľa viacej druhov baktérii ako napr. Čistý noštek - prášok ktorý sa užíva vnútorne, obsahuje 4-5 druhov probiotík.

margaretka3s
23. feb 2022

Zlozenie vyzivovych doplnkov sa nekontroluje, pokial sa nieco zavazne nestalo. Vacsinou je to placebo efekt… je to skor zalozene na viere - Tvoja viera Ta uzdravila…