Dusenie pri mlieku

katches69
11. okt 2022

pomooc, baby ako predist duseniu pri mlieku? Neustale jej zabieha. Sme na um, mame antikolikovu flasu no zabieha jej aj napriek tomu ze tam ma cumlik 0m+. Ma 2mesiace je predcasne narodena, ano viem ze nemusi mat este tak vyvinuty saci reflex, lenze v porodnici ked sme boli tak jej nezabiehalo. Kupila som jej aj novu flasu s mensim prietokom no z nej zasa nejde jej vobec tahat. Skusam polohy, na rukach v sede na boku lezmo nic nezabera.

sims122
11. okt 2022

@katches69 moja robila to isté. Skúsila som rôzne cumle, rôzne fľaše a nic, prešlo to časom. Jedla na stokrát co som sa bála ze sa zadusi tým mliekom.. Neviem ci bola nervózna a preto tak ťahala zle alebo kvôli tomu ze mala skrytý reflux a preto jedla hltavo..

katches69
autor
11. okt 2022

@sims122 presne aj ja mam taky strach pri kazdom krmeni ze sa mi zadusi, ked sa dusi a niekedy velmi s placom ach boze...moja aj dost grcka moze to byt refluxom to dusenie?

danik1505
11. okt 2022

@katches69 aj môj to mal, dávala som ho do vyššej polohy, aby mu tak veľmi netieklo a musel silnejšie ťahať.

koniarova
11. okt 2022

Nekrmit pi leziacky,ale vo vyvysenej polohe.

sims122
11. okt 2022

@katches69 áno môže byť z toho. Je to tu aj v tom článku medzi príznakmi ze zakuckavanie pri jedení.. Podla mňa je dieta nervózne z toho ze ho páli zaha a potom saje rýchlo.. Skus dávať mlieko častejšie v menších dávkach. Lebo keď už je babo veľmi hladné tak je nervózne a ešte keď ma reflux tak samozrejme ze taha hltavo.. A ako píše vyššie v komentári tak dávať vyššie.. https://mamaaja.sk/clanky/babatko/pomoc-mame-re...

katches69
autor
11. okt 2022

@danik1505 ved mam aj ja na zvysenej polohe na posteli na boku pije ako tak ale dusi sa mi ajtak sem tam...

katches69
autor
11. okt 2022

@koniarova mame vo vyvysenej ale nepomaha ani tp

danik1505
11. okt 2022

@katches69 no nie na posteli. Na ruky do polosedu, tak sme my museli mať malého

koniarova
11. okt 2022

@katches69 nie na posteli. Na rukách.

katches69
autor
11. okt 2022

@danik1505 aj to skusame ani tak nepomaha

katches69
autor
11. okt 2022

@koniarova aj na rukach sa dusi

anavixy
11. okt 2022

Pozri “paced bottle feeding”.