Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dvojmesačné bábätko má kašeľ a zatekajúci soplík

katulienkahcl
20. nov 2012

ahojte baby.Som zufala neviem co robit.mame zatekajuci soplik a kasel.ked mu davam Nasivin uz placeme taktiez pri odsavani!pomozte dakujem☹

ludkazh
20. nov 2012

Ahoj, podla mna k dr. aby ju prezrela ked ma aj kašlik....a na tie sopliky urcite predpise Fenistil kvapky...ja som mojim babam k tomu kupila aj Sinupred kvapky - odporucala mi to aj krcna doktorka---skore uzdravenie drobcovi 😉

alena0305
20. nov 2012

@katulienkahcl ak kojíš noštek môžeš vytierať aj materským mliekom na vatovej tyčinke. Pred odsávaním zvlhčiť noštek roztokom libenar alebo niečím s morskou soľou a potom odsať. Kvapky nasivin až po odsávaní - max. 3krát denne. Plakať ti bude lebo sa toho bojí. Ale ak by mal ten soplík zelený treba pýtať od doktorky pamycon - antibiotické kvapky. Ešte ho daj vyššie spinkať - pod matrac stočenú deku aby mal vyššie hlavičku a ku posteli môžeš dať hrniec horúcej vody so soľou alebo mokré plienky na radiátor na zvlhčenie prípadne počas dňa ak máš kuchyňu,kde sa dajú zatvoriť dvere tiež daj variť vodu so soľou. Mojej malej pri kašli nasadila Ambrobene a Calcium sirup.

alena0305
20. nov 2012

@katulienkahcl No a ešte aj tie fenistil kvapky - tie sa dávajú na to aby odpúchali sliznice a hlieny mohli odtekať.

katulienkahcl
autor
21. nov 2012

ahojte baby.Dakujem Vam za rady vyskurame.Do rana sme dostali horucku a zatekal nam tak soplik,ze nemohol hajat vobec,lakal sa sam seba!Dnes sme dostali ant.Pamycoin a Cedrox a budem sa modlit aby nam to zabralo-ani teraz sa nemoze ukozit!papa

Tu začni písať odpoveď...

Odošli