Dvojmesačný kojenec nekaká pravidelne

patriciaconkova19
19. jún 2016

Baby kolko nemusi babo kakat ked je kojene?? Prvy mesiac sme nemali ziadny problem kakal 6 aj viac x za den no posledny mesiac mi nekaka vobec .... stane sa raz za tyzden ze sa vykaka sam inaksie mu musim pomahat rektalnou rurkou... Stolicu ma zltu skusala som mu davat fenyklovy cajik aj harmancekovy aj masirujeme brusko .. Nezda sa mi, ze by ho bolelo lebo vetry ma pravidelne i ked obcas sa mi zda ze ho to zaboli ... stale tlaci ale len malokedy sa mu podari vykakat...Bola som s tym uz aj u doktorky dva krat a povedala, ze ked je kojeny tak nemusi mat pravidelnu stolicu vraj s toho pribera .... co je aj pravda lebo naozaj povyrastol a pribral dost... no zda sa mi to uz dost dlha doba ...

marcelatje
19. jún 2016

Dojcene dieta nemusi kakat aj 2 tyzdne 😉

barborav
19. jún 2016

Ahoj. Nas niekedy kakal ako bláznivý, niekedy nekakal aj tyzden. Materské mlieko je 100% stráviteľné som sa dozvedela. Ale neboj- take nervy som mala z toho nekakania jeho, ze som nacvičovala s nim gymnastiku. 😂 A každé hovienko potom som posielala mužovi do správ 😀

patriciaconkova19
autor
19. jún 2016

@barborav dik za povzbudenie moj nekaka uz vyse mesiaca furt len raz do tyzdna sa mu podari samemu ale ja sa tak bojim ze mu vzdy aspon raz dva krat dopomozem rektalnou rurkou ked uz velmi tlaci a snazi sa :]