Dvojročná dcéra zjedla trochu zubnej pasty. Môže sa jej niečo stať?

6. jún 2020

Zienky zdravím prosím vas moja dvojrocna si pred chvíľou vytlačila trochu detskej zubnej pasty do ust priamo z tuby a zjedla.. Nemoze sa jej z toho daco stat?

pribinak
6. jún 2020

Ak tá pasta neobsahovala kyanid tak potom dont worry

autor
6. jún 2020

@pribinak nie😄 je te gel s aloe vera pre deti 😁

kristina2412
6. jún 2020

Urcite sa jej nic nestane,ked som bola mala zjedla som u babky polku jablckovej zubnej pasty😂😂nic mi nebolo len doteraz neznasam vsetko s jabkovou príchuťou

sapetka
6. jún 2020

Co by si cakaa ze sa stane? Moj bezne pastu este nevypluva😁

barboragaborova23
6. jún 2020

Dobrý deň chcem sa opýtať informovať sa ma tu niektorá skúsenosti geneticky i testami... Ci je plod poriadku alebo nie ďakujem a kde najbližšie sa dajú robiť

marca12
6. jún 2020

Ojooj co som sa ja ako decko najedla tej fajnej vonavej detskej pasty. Nic jej nebude,neboj

nini1010
6. jún 2020

🤣🤣🤣

pribinak
6. jún 2020

@barboragaborova23 zaloz si vlastnú tému, tam ti skôr odpovedia na tvoju otázku

komir63
6. jún 2020

To jej môžeš kľudne natierať na chlieb ak jej to chutí...☺

rachel36a
6. jún 2020

@barboragaborova23 co ma tvoja otazka so zubnou pastou? A ano, mam skusenost s gentickym testom v prenatalnom stadiu

kiwi3
6. jún 2020

zubna pasta sa predsa robi tak, aby bola jedla. vies kolko zubnej pasty prehltnes pri cisteni ty a ani si to neuvedomis? no tipujem ze to bude minimalne jedna cela tuba za rok

sisaka
6. jún 2020

Ak zjedla bezfluoridovu pastu tak nie je problém, ak fluoridovu a málo, tak tiež nie je problém. Fluorid je toxický, pri velkom množstve spôsobuje vážne problémy. V žiadnom prípade nenatierať na chlieb. 😉
Mne syn odjedol trochu z dospelackej pasty, keď bol maly volala som poison centre - brali to úplne vážne, zubné pasty treba dávať z dosahu deti

queen_mary
6. jún 2020

Maximalne sa ti z toho poserie🙂

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barboragaborova23
7. jún 2020

@rachel36a prepáčte pomilila som si skupinu

barboragaborova23
7. jún 2020

Pomilila som si skupinu prepáčte 🙁🙁