Dvojročný chlapec z ničoho nič začal ťažko chodiť

rados99
31. aug 2017

ahojte, nas maly je velky betar, skakal, behal, ale pred dvoma dnami zacal krivat na jednu nohu. hovoril, ze ho boli kolienko, ale ked som mu to postlacal nebolelo ho. na druhy den som si vsimol, ze uz tazsie chodi na obe nozicky a vcera, ked som prisiel z prace a on akurat vstal, chodil uz len ked ma drzal za ruku. dnes rano, ked sme dnes isli k lekarke, uz chodil ovela lepsie, u lekarky behal, ale videl som, ze to nie je ono, zdalo sa mi, ako keby to islo od bedrovych klobv. neboli ho nic, len sem tam povedal, ze ho boli kolienko, alebo nozka. silu v nohach ma stale asi rovnaku, lebo ked ho prebalujem, alebo obliekam a on sa sali, vie ma riadne kopnut. je vesely, culy, ako predtym. lekarka mu zobrala krv, mame mu davat nurofen a v pondelok mame volat o vysledky. cital som toho viac, dufam, ze to bude len zapal bedrovych klbov. doma sme z toho na prasky, neviem si ani predstavit, aby to malo byt nieco horsie, nedajboze sa to malo zhorsovat. stretol sa niekto s niecim pobodnym? co by to mohlo byt?

mirkaaa80
1. sep 2017

@aristka zaujímavé že ty sa vždy ocitnes všade, kde sa spomenie slovo očkovanie, si chorá 😂😂😂. Ja mám vlastný názor a vlastne skúsenosti😝. Ty odborníčka.

aristka
1. sep 2017

@mirkaaa80 no vidis ,ja netusim kto si ...takze laskavo bud k teme ,kedze si taka skusena by si vedela ,ze temy sa ukazuju na uvodnej ploche mk ,tak ako tato ....keby som mala vsade reagovat na av voloviny ,nic ine by som nerobila ...tu otecko riesi problem ,ktory s ockom nic nema ,tak ako kvantum inych problemov a ma lekara ,aby dieta zdiagnostikovak ...vy mate prevenara ,ktoremu nic nehovori patologia ,fyziologia ,anatomia ...,ale fasizmus zjavne ano ...ty vies co je dietatu ,ake ma Leu,crp ,aslo ,serologiu ...hm ...

rados99
autor
1. sep 2017

Prosim nehadajte sa, uz si pripadam jak na diskusii pravdy 🙂 verime, ze je to len zapal, vsetko tomu tak napoveda. Vwcwr uz opat skala
Urcite dam vediet, ako sme dopadli
Dakujem za nazory a za podporu 🙂

rados99
autor
4. sep 2017

dnes uz chodi, ako predtym, ale z casu na cas zakriva na jednu nozku. vysledky neboli kompletne, ale ukazuju, ze je tam nejaky zapa. doktorka nasadila ATB, tak verime, ze vsetko bude coskoro v poriadku. dakujem za ohlasy a podporu 🙂

rados99
autor
6. sep 2017

beha, skace, ako predtym 🙂 bol to zapal. este doberie antibiotika a hadam sa to uz nikdy nevrati.
dakujeme za podporu 🙂