Espumisan L pre 2 týždňové bábo?

katherine24
4. dec 2018

Baby prosim vas vcera vecer som zacala malej davat espumisan lebo 2 dni sa trapila s prdikmi davala som jej do kazdej flase cca 15 kvapiek od vecera do dnesneho vecera....prdy ma uz v pohodke nema zachvaty ale teraz vecer ju kvalitne prehnalo a neviem ci som ja nieco zjedla alebo to z tych kvapiek ...uz jej espumisan urcite nedam..kedze su problemy zatial nenim....len ci som to js nejak nepokaslala lebo ak som spravne pochopila davkovsnie je 25 kvspiek pri kaxdom jedeni ja som nedsvsls ani tolko ale dufsm ze som jej nejak neuskofila...

pininka
4. dec 2018

Môžeš a aj sa simplex, mne to odporučila doktorka a mali sme pokoj

katherine24
autor
4. dec 2018

@pininka ale dobre som pochopila na tom espumisane to davkovanie ze 25 kvspiek s jedlom ?nieje to vela?ci ju za to neprehnalo

pininka
4. dec 2018

@katherine24 ja som dávala tak 12 kvapiek, to mi kázala doktorka. Skús dať menšiu dávku, ale vždy lepšie keď kaká ako keď by sa nevedela a ešte aj kolíky.

katherine24
autor
4. dec 2018

@pininka davala som 15 mi kazdom jedle..s to len vcera som zacala od vecera lebo 2 dni nevedela prdkat tak uz zo zufalstva som utekala do lekárne..zajtra mam poradnu tak vyzistim vsetko 🙂

dorotka9819
4. dec 2018

@katherine24 pokiaľ vás trápi bruško len občas tak skús radšej sab simplex alebo baby calm. Je to trošku jemnejšie. Nám stačilo aj to.
Pokiaľ si urobila podľa dávkovania, dokonca ešte menej tak sa neboj. Len to v sebe dlhšie držala tak vyšlo riedke.

katherine24
autor
4. dec 2018

@dorotka9819 tak ja som dnes jedla tekvicovu polievku so smotanou az teraz ma to napadlo ze ci to nemohlo byt z toho ...jajajaj...ale tak aspon jej precistilo crevka troska....len co ma trapi ze dtale mava vecer tie krce s prdikmi ako nevrieska neplace len sa snazi a v krcoch sa natahuje stale :(

dorotka9819
4. dec 2018

@katherine24 tak skús dávať vždy iba na večer tie kvapky. Ja som synovi dávala vždy len večer lebo sme sa s bruškom tiež trápili. Na bruško ste skúšali dať? Niekedy aj to pomôže, plyny vybehnú von ☺

malinajahoda
4. dec 2018

@katherine24 nám nepomohol ani Espumisan l ani Infacol a ani Sab Simplex. Až Coliprev.

nikka455
5. dec 2018

@katherine24 dobre si to pochopila, 25 kvapiek pri kazdom jedeni. Neboj, nic sa nemoze stat, espumisan je vhodny uz pre take malicke deti. Ja som davala tak raz za den ked bolo treba, ale doktorka povedala ze sa nemusim bat davat aj viac krat, ak by bolo treba, ze babatku sa nic nestane.

jurigovka
5. dec 2018

@katherine24 ahoj ja by som ti odporučila babycalm kvapky , je super , pomaha lepšie ako espumisan a hlavne je čisto prírodný, dajú sa bežne kúpiť v lekárni a môže sa dávať pred každým kojenim aj medzi papanim