Fakultná nemocnica Martin, detská chrirurgia - skúsenosti

meganka13
14. jún 2016

Maminky ake mate skusenosti s detskou chirurgiou v Martine? Caka nas cca 3 dnova hospitalizacia s 2 rocnym syncekom. Na co sa mam pripravit? Dakujem za info

14nunu10
14. jún 2016

@meganka13 ahoj bola som tam s dvoma synatormi,kľudne sa pytaj čo chceš vedieť

meganka13
autor
14. jún 2016

Hlavne ma zaujima ci budeme moct byt spolu na izbe kde budem mat aj ja postel, alebo maju nejaku vyhradenu izbu matiek, aky je pristup personalu,lekarov, mozem si priniest aj nejake vlastne jedlo keby ich stravu odmietal, treba si priniest nieco speci, alebo len klasika ako v kazdej nemocnici?

14nunu10
14. jún 2016

@meganka13 a idete na jednodňovú chirurgiu??

14nunu10
14. jún 2016

@meganka13 raz som bola hospitalizovaná lebo vtedy ešte nobola jednodnova a s druhým synatorom už jednodnova chirurgia bola a tak som ju využila

14nunu10
14. jún 2016

@meganka13 napíš ci tam máte byť hospitalizovaný pár dní,alebo len jednodňový výkon..hm?

meganka13
autor
14. jún 2016

nie jednodnova to urcite nebude, bude to normalna hospitalizacia

janpra778
14. jún 2016

Ja som bola velmi spokojna s pristupom doktorov a sestriciek. Prostredie bolo ciste a aj ohladom operacie mojho syna som bola dostatocne informovana. Moj nazor : velmi dobra uroven

14nunu10
14. jún 2016

@meganka13 pardon,teraz som si všimla celu otázku,bože cez mobil sa to tak zle píše..
No tak hospitalizácia cca 3 dní :
V prvý deň prídete,ubytujete sa ja som mala jednu posteľ s malým a boli sme na izbe samy,izba pekná a vdakabohu za balkón,lebo bolo teplo leto a keďže malý nemohol chodiť tak som si ho vzala na ruky a sadli sme si na balkonik..personál sme trafili super,sestričky tiež vyhoveju ..jedlo pre seba si kupujes a malý má obedy,po operácii až večer mlieko dovolili.Asi to máš tak ze v jeden deň príjem,na druhý sa operuje a na tretí ak je všetko ok idete domov..na konci v pokladni zaplatíš za seba nocľah ...A idete domov

meganka13
autor
14. jún 2016

Dakujem za info, tak hadam to nejako zvladneme

martina3336
16. jún 2017

@14nunu10 Dobrý deň, koľko sa prosim Vas plati za jednu noc v Martinskej nemocnici keď tam budem s malym má 5 rokov.

14nunu10
16. jún 2017

@martina3336 fuu to neviem,už sa to odvtedy pomenilo,nie som z Martina Tak fakt neporadim 😞

ver0n
19. jún 2017

@meganka13, my sme tiež boli v MT pred pol rokom, všetko na 100% . Od prístupu, cez prostredie, informovanosť, čistota...všetko, boli sme spolu na izbe, malý mal postieľku, blízko je bufet, takže sa dalo aj tam kúpiť, čo nám zachýbalo. Ja som neplatila nič, keďže som kojila, takže v tomto smere nepomôžem.

miriam108
Autor odpoveď zmazal
Zobraz