Falošný konečník

007iwka
27. okt 2014

Ahojte...dcérka (vo februári bude mať 3 rôčky) má od narodenia asi centimeter nad konečníkom malú dierku, nič sa z nej nevylučuje...v pôrodnici to nazvali "falošný konečník". Lekárka to nerieši. Máte s tým niekto skúsenosti? Môže mať v budúcnosti s tým problémy?

007iwka
autor
27. okt 2014

Chcela som vedieť či tu niekto nemá rovnaký problém. Lekárka nám k tomu skoro nič nepovedala...

trgypadl
27. okt 2014

@007iwka myslis taku jamku v trtaci?

misa271
21. nov 2014

Dobry vecer,
Moja dcerka ma to iste ked mala mesiac boli sme na ultrazvuku ci je vsetko v poriadku a teraz ma 2 roky a ideme znova na kontrolu. Tiez som sa snazila to riesit a bolo mi povedane na chirurgii ze pokial jej to nerobi problemy co nerobi nech to neriesim ze ked bude starsia tak sa to da zasit... Teraz by musela ist do celkovej narkozy a to je horsie pre organizmus! Mozem sa este spytat ci ju to tam nesvrbi? Alebo nerobi cudne pohyby ked je napr. V autosedacke?
@007iwka

katkasofi
21. nov 2014

@misa271 môj to má vrodené a svrbí ho to 😞

mata95
21. nov 2014

@007iwka aj moja to mala ani neviem ako jej to zmizlo....

007iwka
autor
21. nov 2014

Ahojte baby..ďakujem že ste sa zapojili...no malá ani nevie že niečo také má..vôbec sa nesťažuje na svrbenie ani jej z toho nič nejde..vôbec som netušila či to môže byť niečo vážnejšie. Zatiaľ jej to nerobí problémy.

misa271
1. dec 2014

@katkasofi dobry den, robite nieco s tym svrbenim ? Neviem co mam robit lebo teraz si tam ide stale prstekom?
Dakujem.