Fenistil kvapky a ospalosť

vikimaria
30. dec 2018

Ahojte. Malu bolia usi a ma nejake vyrazky pod bradou, ma 7tyzdnov a dala som jej vcera vecer a dnes rano 3 kvapky fenistilu. Stale je strasne ospala. Zobudi sa len na chvilku a hned zaspi. JE to OK?

safranca15
30. dec 2018

@vikimaria moja ked mala 7tyzdnou sa zobudila iba na jedenie aj to pri jedeni zaspala takze podla mna to je normalne

lucyluv
30. dec 2018

Je to normalne, sposobuje to fenistil. Malo by to byt aj pribalovom letaku spomenute

vikimaria
autor
30. dec 2018

Dievcata to ste ma trosku ukludnili. Lebo ozaj sa mi uz nezdalo, ze by naozaj prespala cely den cela omamena :(

lucyluv
30. dec 2018

@vikimaria ako dlho ich ma este uzivat? Ked tak zajtra zavolaj Dr, ci netreba znizit davku, ale napr moja dcerka stale iba spala a bola hore len kym sa nakojila a spala znova v tomto veku. A to ani fenistil nebrala :D

janinah
30. dec 2018

S uškami ste boli na orl? aké lieky berie,že má po nich vyrážky? na samoliečbu je to príliš malé dieťa,pozor na to...
z príb. letáku Fenistilu "Nepodávajte Fenistil kvapky deťom vo veku od jedného mesiaca do jedného roka, pokiaľ vám ich nepredpísal lekár. Neprekračujte predpísanú dávku."

2812ivana
30. dec 2018

@vikimaria aj moje deti sú z fenistilu vždy ospale je to úplne normálne

vikimaria
autor
30. dec 2018

@lucyluv este do stvrtku, dokopy 7 dni. mala ma trosku viac ako 5kg a 3x3kvapky.

vikimaria
autor
30. dec 2018

@janinah ano u detskej aj na orl. Oni nam predpisali. malinkej by som sama nic nedala 🙂 vyrazky mala uz asi 2 dni predtym.