• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Fialová stolica. Čo to môže byť?

21. januára 2008 
baby moja mala mala dnes rano fialovu stolicu. normal sa pokalkala a zo spodu bola ta stolica fialova!a mimo plienky zlta!nekojim, nic take vcera nejedla.co to moze byt?
17. jan 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nejedla niečo také 2-3 dni dozadu?
17. jan 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie nic take bejedla! ta stolica bola fialova odspodu, az leskla, ostatok zlte.
17. jan 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak neviem, ked sa to zopakuje, tak radšej zavolaj doktorke, ale zatiaľ sa nestresuj, občas aj mňa prekvapila stolica mojich detí a niekedy som ani neprišla na to z čoho to bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: skús porozmýšľať, možno, predsa spapala ja neviem nejakú sladkosť farebnú...
17. jan 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
naoyaj nic.ja malej ani yiadne sladkosti nedavam... jedine vcera bola u svokrz, tak moyno...no aj to pochzbujem, bo maju yakayene jej davat.nic to, pockam na dalsiu stolicu a ak sa to zopakuje volam, dr. dakujem vesi. :wink:
17. jan 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenka, a co cajik, aky cajik davas?Nie je dajaky farebny?Alebo, nedavala si cviklu? :confused:
17. jan 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
junovka naoyaj nic.cvikla by ma ani vo sne nenapadla.cajik jablckovo medunkovy... a ten pije uz dlho... ved pockam na dalsiu stolicu ci sa to zopakuje.
17. jan 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco cviklu nie?ty jej nedavas?Moja Nelka uz papala asi pred mesiacom, ale uvarenu asi pol hodiny, nastruhanu na jemno :confused:
17. jan 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
junovka nie, neviem preco, davam jej to co podla veku moze... v mama a su aj recepty, aj rozdelenie potravim podla veku, ktore deti mozu papat-moc neexperimentujem, pretoze mala mala do 7 mesiaca vyrazky po tveri, a kojila som do 8 mesiaca.teraz nekojim vyrazky su prec, no na strvau davam pozor.
17. jan 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze ty vies, co je najlepsie pre tvoju dcerku.Ja som sa len pytala :frowning2: , lebo ja mam jeden recept, tusim z casopisu Mama a ja-Cviklove pyre so zemiakom a moznost od ukoncenia 6 mesiaca. :unamused: :slight_smile: :wink:
17. jan 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kua tak to idem pozriet, zeby som nieco prekukla!lebo ja osobne cviklu lubim! :slight_smile:
17. jan 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkedy odoberas casopis Mama a ja, lebo ja uz dobre 4 roky.Cvikla je dobra na zelezo :wink:
17. jan 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neodoberam, len obcas kupim, asi by som mala odoberat,by som viac vedela...
17. jan 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jan 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenka- už je to v poriadku? už si nato prišla,čo to mohlo byť?
ja som raz dala malému jogurt rajo jahodový-že reku,dám kvalitu a na druhý deň kakal na ružovo! odvtedy rajo výrobky nekupujem. také svinstvá dávajú do jogurtov,že sa to ani veriť nechce
21. jan 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no bibinka nebola som u doktorky, davala so jej 5 dni probiotika Nutrollin a prslo to.vco to bolo a z coho, nauzaj neviem... sama som bola soknuta
21. jan 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok