Filtračná kanvica. Používate vodu z nej aj pre deti?

dahlia23
19. feb 2008

Ahojte, chcem sa spýtať, či niektorá z Vás používa filtračnú kanvicu na vodu. Videla som teraz na Nove reklamu na zn. Brita. Mám hrozne veľkú spotrebu minerálky a už ma pomaly prestáva baviť vláčiť fľaše z obchodu a potom fľaše do kontajnera. Dávate vodu z kanvice aj detičkám? Ďakujem za odpovede.

nikka23
3. feb 2012

ja keď filtrujem, tak dám plnú nádržku. Prefiltrovaná voda je potom aj nad filtrom, no ja si to precedím do fľašy a odtiaľ pijem alebo nalejem rovno do hrnca

b1105
14. feb 2014

Ja by som sa chcela spytat baby ak to niektora vie ci to filtruje aj chloor?

jana177
6. okt 2014

Prosím vás,mate niekto skusenosti aj s takymto filtrom priamo na bateriu? http://www.nay.sk/crystal-quest-cq-fm200/d-3004...

cungojungo
13. dec 2014

nechce sa mi verit ze tato malenkata krabicka je schopna prefiltrovat 7500 litrov ako tam pisu...
analogicky vyrobok - uvadzaju 750 l...( http://aquaphor.sk/filtre-nasady-na-vodovodnu-b... )

maca283
9. feb 2015

My mame doma filter na bodu priamo na bateriu Kanvicu som ešte nemusela nikdy vyvarat A pouziva sa denne niekolko krát

inka04
6. sep 2015

Neviete poradiť, čo je antisedimentačný systém, do ktorého sa ma ponoriť filter pred prvým použitím? Máme Laicu a v balení nič nie je. Filter farby vodu uhlíkovými čiastočkami.

len_leninek
25. sep 2015

Nie - komercia. Tvrdost vody ma vplyv na srdcovocievne ochorenia, cim maeksia voda (aj po frefiltrovani) tym vyssie riziko pri dlhodobom pozivani.

ami18
5. máj 2016

ahojte, ja mam tiež filtračnú kanvicu (zn. Aquaphor) a ta chuť vody je fakt na nezaplatenie, ale neviem čo mam robiť s filtrom po použití. Čítala som že kanvica by mala byť stále plná vody aby bol filter vo vode lebo vraj na vzduchu sa rozmnožuju bakterie a keď je ponorený tak nie. Ako to riešite vy? A ešte som si všimla, že jak bol zabalený filter bolo tam napísané aby bol pri teplote +5 až + 40°C takže keď ho dám do chladničky nebude to vadiť? (nemam vôbec prehlad kolko je v nej stupnov 😀 )