Fľak na ušku

leonka10
11. nov 2018

Chcem sa spytat, ci niektora mi poradi, co to moze mat syncek na usku. Ma to tam tri dni a rastie mu to. Dakujem za rady

maminuska
11. nov 2018

@leonka10 na ušných boltcoch alebo bradavkách sa môžu objaviť stvrdnuté uzlíky červeného alebo fialového charakteru pri borelioze. .

leonka10
autor
11. nov 2018

@maminuska dakujem za odpoved. Zajtra navstivime lekarku

pininka
11. nov 2018

Kamoškin syn mal toto po pichnutie komára, alergická reakcia. Presne ucho, potom čelo aj brada

leonka10
autor
11. nov 2018

@pininka dakujem. Zajtra uvidime, co lekarka povie. Dcera ma hluzy po ustipnuti. Ale nie taketo flaky

ylanee
10. sep 2019

@leonka10 dobry vecer,mozem sa opytat co to nakoniec bolo?my mame takyto fliacik fialovy par dni a netusim z coho,ale je to divne ze prave na usku...

leonka10
autor
10. sep 2019

@ylanee dobry vecer. Boli sme s tym u lekarky. Zevraj je to poštipnutie. Dlho to mal na ušku, kym mu to odišlo. Od vtedy nič...

ylanee
11. sep 2019

@leonka10 my ideme vo stvrtok... posielala som foto nasej doky a ona mi odpisala ze je to stipnutie alebo pricviknute... len maly neplakal tak neviem kto/co to sposobilo...

maminuska
11. sep 2019

@ylanee môže to byt borelioza , fialový uzlík , prejavuje sa hlavne u detí

ylanee
11. sep 2019

@maminuska ale kliesta nemal...a uz je to bledsie ako bolo 🤔 uvidim co zajtra povie doktorka

sashulla
29. jan 2020

Dcérka to mala. Dg borelioza žiaľ.

ylanee
29. jan 2020

@sashulla a Vas pohryzol kliest? lebo nas nie...

ylanee
29. jan 2020

@sashulla a mali ste horucky alebo nejake ine priznaky? odobrali Vam krv? nasmu to zmizlo za par dni a nebol vobec chory...