Fľaky, ktoré do pol hodiny zmiznú

sissa_il
16. aug 2022

Chcem sa vás spýtať, či ste nemali problèm ako my. Malý mal tri mesiace a behom týždňa sa nám dva krát stalo, že maly sa z nicoho nic vyhádzal. Do piatich minút skoro komplet... červené flaky a akoby biele pluzgieriky. Neobtieral sa o nič. Bud bol v kresielku alebo lezal. Doktor ma dovolenku. Ked sa vyhadzal prvy krat, tak som sa zacala obliekat a chystat na pohotovost.. ako som pisala, do pol hod to zmizlo tak sme nesli... s druhy krat dnes... prikladam foto.. uz mu to opat mizne
mal to hlavne na tvari, hlavicke, nohy a ruky
Telo nie

luccija
16. aug 2022

@sissa_il s tym urcite k lekarke

danielahamar
16. aug 2022

Kojený? , či na UM? Za mňa je to alergia na jedlo

sissa_il
autor
16. aug 2022

@danielahamar UM
kojeny nieje

danielahamar
16. aug 2022

@sissa_il za mna alergia na mlieko

sissa_il
autor
16. aug 2022

@luccija doktor ma dovolenku do pondelka...

@danielahamar papame nutrilon comfort od narodenia. Zeby sa to az teraz prejavilo?

danielahamar
16. aug 2022

@sissa_il áno, môjmu sa alergia prejavila až po prvom očkovaní, a má ju doteraz a to má už 1,5r

luccija
16. aug 2022

@sissa_il tak niekto zastupuje...aj tak asi pojdete ku koznemu.

sissa_il
autor
16. aug 2022

@danielahamar ockovany nieje
. Ďakujem za odpovede. Už keď sa mu to stalo druhýkrát tak to nebude len tak. Pôjdeme zajtra k zastupujúcemu lekárovi aj keď je to na opačnom konci mesta. A aj robia takýmto malym bábätkám nejaké testy?

danielahamar
16. aug 2022

@sissa_il berz krv a posielaju na gastro, alebo alergolog, Mojmu robili len eliminacny test, az neskor brali krv, okolo 10m, tá vysla negativna, ale ako píšem mlieko nemôže vôbec.

denda007
16. aug 2022

Je to zihlavka, u mna ju spusta histaminova intolerancia

jjanulienka
16. aug 2022

Je to potravinová alergia, nech ti lekárka predpise mlieko toto mu Už nedávaj. A neviem či môže fenistil kvapky taký maličký 🤷🏽‍♀️
Moja toto mala kef mala rok presne toto iste objavilo sa a zmizlo a za chvíľu sa to objavilo na inom mieste. Dávala som jej fenistil trvalo to až týždeň 🙄

danielahamar
16. aug 2022

@jjanulienka môže fenistil, môj sa od mlieka čistil 4mesiace skrz kože

sissa_il
autor
16. aug 2022

@jjanulienka k kekarovi ideme zajtra, telefon nebrali.. co mu mam dat pit do zajtra??

danielahamar
16. aug 2022

@danielahamar no zohnať Neocate /ten je na všetky alergie sveta/, alebo nutrilon Allergy Digestive Care, ten je na abkm bez lakt. Ak sa potvrdí alergia, oboje vie predpísať aj detsk. mudr. Neocate je cca 60eurove mlieko, digestive 17 v predajniach bez receptu