Fľaky na chodidlách

janka3792
18. máj 2023

Ahojte.
Malý mal 5.5. (piatok) kliešťa. V nedeľu prišla horúčka, čo mi prišlo veľmi skoro na z kliešťa. Ale v utorok som kontaktovala malého doktorku, že čo. A tiež mi povedala, že to nemusí byť z kliešťa. Že mám sledovať miesto, kde bol, či sa nevytvorí fľak a teplotu. Mal ju stále okolo 37°C. V piatok 12.5. bola zas horúčka, ale deň predtým už soplil a kašľal. Tak som vedela, že to z toho, lebo to tak bežne máva. Horúčka bola len v piatok večer, vypotil sa a zmizla. No včera večer po kúpaní som si všimla fľaky na chodidlách. Fotky prikladám. Dnes sme boli u doktorky, povedala, že to nevyzerá na boreliózu. Skôr nejaká alergia, alebo dačo kožné. Ale, že mám to sledovať. Potom by išiel na kožné. Dnes, keď som to ukázala doktorke, tak to mal už viditeľne svetlejšie. Prikladám sem aj tú fotku.
Nemali ste dačo podobné? Ďakujem.

elike2019
16. okt 2023

Ahoj.moja 4,5 ročná dcérka má také isté fľaky na chodidlách už tretí týždeň,strašne ju to svrbí v noci.kožna jej dala kremík čo jej vôbec nepomá,len fenistil.vam sa to zistilo zcoho to má? Nám to vyšlo 3dni po očkovaní na mmr,ale pravdaže oni tvrdia že to stìm nesúvisí.