Používame cookies. Viac informácií tu. OK
lindusss2016
17. dec 2018

Daj spravit testy na boreliozu a to co najskor

renirv
17. dec 2018

To vobec nevyzera pekne, hned rano by som sla k doktorke fakt :/ Ako dlho to uz ma?

11hviezdicka11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindusss2016
18. dec 2018

@11hviezdicka11 tak to si uz davno mala riesit, snad je to len ekzem. Kliesta nemal?

renatka100
18. dec 2018

@ericka89 je to ekzem lisaj- mala by si zistit z coho to ma - vyradovacia dieta a ziadne citrusy, cokolady atd.

erika_
18. dec 2018

To ako fakt myslíte toto vážne mamičky? Miesto toho aby ste šli s dieťaťom k lekárovi, tak vy tu budete dávať fotky detí a chcieť poradiť čo to môže byť? Ako tiež nechodím s každou koninou k lekárovi, ale ak ti niekto určí diagnózu len podľa foto, tak potom dobre ....

lindusss2016
18. dec 2018

@erika_ presne tak, z fotiek sa neda posudit, lebo tie vyrazky vyzeraju podobne a pritom kazda ina dg. Vobec sa nespoliehaj, ze je to ekzem. Moze a nemusi
@ericka89

renatka100
18. dec 2018

@erika_ pride mamicka k lekarovi, ten ju posle na kozne a popri tom moze chytit este kadeco ine. Keby som s kazdym ekzemom mojich deti aj so svojim bezala k lekarovi, tak tam sedim den a noc.aj tak jej predpisu iba nejaky kortikoid…samozrejme ak by to trvalo dlhodobo a zacalo sa to objavovat aj inde, pripadne to mokvalo treba to riesit.

asia83
18. dec 2018

@renatka100 Áno. Slabá kožná dá masť a nazdar. Tu možno je osoba, ktorá takéto niečo už videla a má skúsenosť, vie poradiť. No ak to pre autorku nie je väčší problém, určite by som išla k pediatričke. Pre istotu.

11hviezdicka11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ericka89
autor
18. dec 2018

Tak ďakujem mamičkám, ktoré napísali. Áno, bola som u pediatričky a dala mi mastičku IMAZOL s tým, že keď to nepomôže tak pojdeme ku kožnej. A preto som to tu dala na MK, či sa tu fakt nenájde nejaka mamina, ktorej dieťa to už malo, že mi poradí, čo by to mohlo byť a čo pomohlo. Tak aj tak ďakujem.

renatka100
18. dec 2018

@ericka89 skuste tu dietu - ziadnu cokoladu ziadne citrusy

ericka89
autor
18. dec 2018

@renatka100 Čokoladu nedavam a uz som skusala davat mandarinku ale to uz mu vyslo este predtym.

renatka100
18. dec 2018

@ericka89 prasok (ja pouzivam mydlove orechy), mlieko - dnes sa podobna lisaj zacala robit aj mojmu jednorocnemu (to ale zobral dcere lentilky a jedol ich a jedol aj mandarinku 😀 a grep) - ako je zima tak to zacina aj u mna

Tu začni písať odpoveď...

Odošli