Fyzioterapeutka K. Naďová Prešov - máte skúsenosti?

katkakusikova
30. apr 2019

Ahojte, chodíte prosím, niektoré k spomínanej fyzioterapeutke na cvičenie vojtovej metódy? Snažím sa dopátrať nejakých recenzií na tuto pani a neviem nič nájsť, len výpis z Obch.registra.
Odporúčate alebo nie? Tie, ktoré máte osobnú skúsenosť, ďakujem

janulax
4. júl 2019

@katkakusikova aj ja sa pripojím, tiež ma to zaujíma.. Chystám sa k nej 🙂

veronikaa006
9. júl 2022

@janulax prosím boli ste u nej? Pomohla vám?

janinka06
25. júl 2022

@veronikaa006 boli ste u fyzioterapeutky nadovej, pomohla vam?

veronikaa006
26. júl 2022

@janinka06 ahoj, chodíme. Dnes ideme 3x. Toto je dobré že na termín netreba dlho čakať, pár dní len. My chodíme lebo sa zle plázi, ale išli sme až po mesiaci ako sa takto zle plazila. Tak nám povedala že sme mali prísť hneď. Že keď sa príde hneď tak sa to dá r rýchlo napraviť. Lebo teraz už má návyk. Ale začala sa uz plazit inak ale ešte stále to nie je správne.

hygienka
27. júl 2022

@veronikaa006 ahoj, vieš mi dať viac info, koľko sa platí, a telefónne číslo?

veronikaa006
27. júl 2022

@hygienka prvé stretnutie 30€ a prebiehalo to tak, že sme prišli položili sme ju na takú veľkú podložku na zem a ona sa tam hrala a fyzioterapeutka ju pozorovala. Na základe toho potom povedala kde je problém atd. Potom nám ukázala cviky boli asi 4 cviky. Toto celé trvalo skoro hodinu nakoľko sa aj s malou rozprávala, neponáhľala sa, všetko v kľude pomaly aby to prispôsobila malej. Potom každé ďalšie cvičenie 25€ a sme tam cca pol hodinu. Na ďalšie cvičenie sme mali prísť po týždni s pridala ďalšie 2 cviky takže spolu 6 cvikov. Ďalšie sedenie o 2 týždne a dala nám nové 2 cviky a tie staré už cvičiť netteba. Teraz ideme na kontrolu o 2,5 týždňa.

veronikaa006
27. júl 2022

@hygienka 0949274119

hygienka
27. júl 2022

@veronikaa006 ďakujem veľmi pekne za info 🙂

janinka06
28. júl 2022

@veronikaa006 ja idem zajtra, mala zacala robit zaklony a ohyba sa ako luk. Riesila som to hned no boli sme u inej fyzioterapeutky v presove. Cvicili sme mesiac 2 cviky, najprv bol nejaky pokrok no teraz sa to ohybanie zhorsuje a robi to ovela castrjsie. Som zvedava ako dopadneme. Su cviky narocne? Vies ich odcvicit aj sama ci potrebujes pomoc niekoho?

veronikaa006
28. júl 2022

@janinka06 a u koho ste boli keď môžem vedieť? Niesu náročné ale chodi s nami manžel a sfoti mi keď cvičíme aby som si to pamätala, ale možno aj keď poprosis tu fyzio tak vám cvakne. Doma cvičím s malou väčšinou sama, manžel je v práci. Tie cviky niesu náročné no malá sa dosť vzpiera, nechce cvičiť tak to sťažuje.

janinka06
28. júl 2022

@veronikaa006 bola som u galovej ale len raz, najprv mala 3 tyzdne dovolenku a teraz je dlhodobo PN cize som musela hladat niekoho ineho

veronikaa006
28. júl 2022

@janinka06 Ja som tiež chcela ísť najprv k nej no mala dovolenku tak som šla k Naďovej. Potom môžeš dať vedieť, ktora sa ti viac pozdáva.

janinka06
14. okt 2022

@veronikaa006 ahoj ešte cvičíte? Ako ste na tom? Ja opät chodím ku Nadovej kedže sme tiež začali plaziť zle.

veronikaa006
15. okt 2022

@janinka06 uz nie. Cvičili sme len asi 2 mes potom už nebolo treba.

katarinka121
13. feb 2023

Pomohla vám pani Nadova? Boli ste s nou spokojní?