Grckanie a podávanie Sinlacu mesačnému dieťaťu

helka193
2. aug 2011

Ahojte malinká ma mesiac aj niečo a neustále mi grcká ☹ , boli sme aj u lekarky, tá samozrejme hned , že reflux, a ja jej na to , že a nerobí sa náhodou aspon sono alebo ultz na potvrdenie refluxu?? a ešte sa jej pýtam, keby ho mala, mliečko AR BEBA je aj na predpis, však? Ona áno, ale musíte ist najprv na sono na Kramáre, tak včera sme už chceli isť kvôli tomu grckaniu, ale zistila som si že AR mliečka, nepomáhajú, ale že pomáha Kašička z klíčkami svätojánskeho chleba, ked si to muž v lekárni vypýtal, tak nevedeli o čom točí 🙂 , ale keď povedal, že SINLAC, tak už vedeli, no tak od večera dávame a zatial v pohode, negrckáme len teraz ráno sme grckali.
Máte aj vy nejaké skúsenosti s touto kašou alebo viete aj o niečom lepšom čo pomáha na grckanie?

klauduska
2. aug 2011

nam pomahal nutriton prasok,je to prasok na zahustovanie mliecka,nam to pomahalo,negrckal az tak prudom...my sme mali tiez reflux,poslali nas na sono....ale my sme mali aj ine problemy,velke krce,place a vsetci nas odbili,ze to je kolika a musime vydrzat do 3 mesiacov...nakoniec mu po 2,5 mesiaci zistili alrgiu na bielkovinu kravskeho mlieka.Tym chcem len povedat,ze ak sa ti to nezda normalne,nedaj sa odbit a skusaj!My keby to nechame tak a nejdeme dalej,maly by sa trapil velmi dlho a ten plac sa nedalo pocuvat.... 😉 Drzte sa! 😉

helka193
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz