Hemangióm a vaše skúsenosti

anka2103
13. nov 2012

chcela by som sa opytat, ake mate skusenosti s hemangiomamy,ale v nasom pripade to vzniklo az dva tyzdne po narodeni a pomaly to rastie do vysky ☹

macik20051
7. mar 2016

@janka2308 nám to buď rastie, alebo zostane chvíľku bezozmeny, niekedy to stmavne alebo zbledne. Má však bolesti a nožička je kratšia o 1cm

ivuska6
7. mar 2016

aj moj to mal ale stihol si to dva krat odrapnut a rapidne to zacalo rast do tvaru maliny tak sme mu to dali vyoperovat najskor nechceli pre nizky vek ale ja som chcela tak to spravili bali sa ze neoblezi ale maly bol statocny a rozumny co som povedala to robil tak to zvladol uz len jazvu co mame a ta raste snim ale som rada ze to dali von

zuzankavrskova
11. máj 2016

Nam sa spravil hemanhiom tyzden po porode. Malicka ho ma na cele v pravo hore. Najskor to bola mala cervena skvrnka a do konca 3 mesiaca riadna cervena supa. Teraz mame 15 mesiacikov a pomaly mizne. Ak by mal niekto zaujem o foto ako sa to vyvijalo piste. zuzanka.vrskova@centrum.sk

alcwing
22. júl 2016
honzik07
3. okt 2016

Dobry vecer aj mojmu syncekovi sa objavili hemangiomy cca 3tyzdne po narodeni,poslali nas na rozne vysetrenia kde nam zistili cysty na oblickach a jednu na mozgu. Tiez nas posielaju na onkologicke vysetrenie netusim preco a ani co nas na tom vysetreni caka

maaaaaaaria7
28. mar 2017

@honzik07 ahoj, ako ste dopadli?
mňa všetky vyšetrenia len čakajú - či nemá niečo na orgánoch,,,
hemangióm má na nose.. dosť červený

maaaaaaaria7
28. mar 2017

ahojte, stretli ste sa s liečbou hemangiónov s PROPRANOLOL-om?

kejtka87
28. mar 2017

@maaaaaaaria7 ahoj my sme pouzivali taky gel propranol ale velke zazraky sa nestali,tak sme to nechali tak a pomaly jej to mizne same teda je to svetlejšie,len neviem ako to bude v lete na slnku,ci to moze byt na priamom alebo prelepovat,

vivian28
16. nov 2017

Ahojte moja mala ma Hemangion na chrbate presne v strede 3 tyzdne jej to krvaca ma tam vvstrede dieru ako krater prelepujem jej to s nelepivym dressingom ale sa jej to vzdy prilepi ma niekto taketo skusenosti? Neviem co uz mam robit. Ja som v anglicku a doktori mi hovoria ze sa to tak hoji ale place of bolesti vzdy ju musim okupat any jej to tam odpadlo
Dakujem

nika_13
9. jan 2018

@maaaaaaaria7 Ahoj, ano. mz sme ho brali 1rok. dcerka mala hem na čele a cast v oblasti vláskov. Velmi nám pomohol ! neodkladaj liečbu. nika