Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Herpes u 2 ročného dieťaťa

mimkao
13. sep 2012

Zdravím,vie mi niekto povedať, či môže herpes u dvojročného dieťaťa sprevádzať horúčka do 39,5 st.?

katia7
14. sep 2012

no skor si myslim ze ten herpes sprevadza tu horucku 😕 myslim ze je to prejav oslabeneho organizmu ked sa vyhodi herpes, nie?

kaja73
14. sep 2012

@mimkao http://www.medifera.sk/index.php?id=214 mozu byt aj horucky pri prvej infekcii herpesom.

mimkao
autor
14. sep 2012

@kaja73 ano,je to jej prvy herpes, ja som nikdy nemala, ani starsie deti nie. Taj preto neviem, co od toho cakat. Zaroven sa jej ale dnes pustil aj soplik,tak neviem, ci to ma tiez suvis. Dva tyzdne do zadu dobrala atb.

mimkao
autor
14. sep 2012

@katia7 aj ja som si prv myslela, lenze nikdy predtym herpes nemala.

katia7
14. sep 2012

@mimkao uf asi by som sla k doktorovi, syn to mal len raz aspon myslim ze to bolo ono 😕 a mal to v strede takej retaze chorob ale to bolo pokus o skolku tak preto, som ho nechala doma potom uz. v kazdom pripade drzim palceky 😉

mimkao
autor
14. sep 2012

No, aj ona zacala teraz chodit do skolky,.Len momentalne sme v chorvatsku, preto váham, nad lekarom, nevedela by som mu ani vysvetlit, co jej je. V noci som jej dala rectodelt a od vtedy horucku nema. Ja uz rozmyslam nad tym,ze zbalim kufre a pojdeme domov skôr
@katia7

Tu začni písať odpoveď...

Odošli