Hľadám náhradu za Vigantol

11iva11
4. apr 2019

Ahojte. Lekár mi predpísal pre novorodenca Vigantol a vraj je teraz nejaký výpadok. Chcem sa preto opýtať, či náhodou ho niektorá ešte nezohnala v nejakej lekárni, najlepšie okres Bratislava alebo Pezinok? Vďaka za odpovede.

lubik87
4. apr 2019

@11iva11 rovno začni používať dvit napr a vyhnes sa prípadným bolestiam bruška 🙂

sofiia87
4. apr 2019

@11iva11 ja mam doma a pouzili sme len raz, cize je skoro cely, kupeny a otvoreny v decembri, ak chces darujem

cina1334
4. apr 2019

@11iva11 my používame D vitamín od Jamienson. Vigantol ževraj obsahuje nejakú konzervačnú látku, ktorá spôsobuje bolesť bruška (bolo mi povedané v lekárni).

stanulienkat
4. apr 2019

Dr. Max v Centrali

zoeva95
4. apr 2019

My sme mali problemy z vigantolu..bolesti bruska, mala bola nepokojna, stale plakala. Ked sme presli na Dvit, zrazu bola ako vymenena, uplne ine babo..takze za mna Dvit ;)

11iva11
autor
7. apr 2019

@sofiia87 Už som zohnala, ale vďaka.

denisdenis
15. apr 2019

@11iva11 Prosim Vás kde sa ho zohnala? Aj my zhaname. Dakujem 🙂

catherinah
15. apr 2019

@sofiia87 ja by som poprosila ak mozem.

denisdenis
15. apr 2019

Prosim neviete nahodou niekto, kde v BA sa da zohnat mometalne Vigantol? Mam recept do konca tyzdna. Dakujem 🙂

11iva11
autor
16. apr 2019

@denisdenis Dr.Max v Pezinku, ale bol to už posledný kus. Daj si vyhľadávať v lekárňach Dr. Max na ich webstránke. Ukáže zoznam lekární aj s počtom kusov 🙂

11iva11
autor
16. apr 2019

Ináč, užívame ich cez týždeň a nevšimla som si na mojich dvojičkách nejaké čudné reakcie, takže za mňa tieto kvapky OK.

denisdenis
16. apr 2019

@11iva11 My ich uzivame uz 2 roky a ziadne problemy sme z nich nemali, ani nikto v mojom okoli, kto viem ze ich bral. Za nas su tiez OK.

denisdenis
16. apr 2019

@11iva11 Dakujem skusim pozriet 😉

ostap
16. apr 2019

@denisdenis tiež mám takmer celé balenie, použili sme asi dvakrát, kľudne pošlem za poštovné

baska11131
16. apr 2019

My sme mali ties vigantol lebo ze vraj to musia dat lrbo ten jediny je na predpis boli sme upozorneny ze s neho boli bruško ale ze mame vyskúšať... vyskušali sme a cele zle... maly bol strasne nespokojný a uplakany.. bolelo ho brusko.. zacali sme použivať Devit.. boli sme spokojný maly bol hlavne spokojný a kľudný.. bez problemov.. niektorým detičkam Vigantol nerobí zle ale väčšinou co počúvam a čítam tak áno...

11iva11
autor
16. apr 2019

@catherinah Na predpis ich máte komplet zadarmo. Načo kupovať už otvorené, možno aj nejakým spôsobom infikovanè balenie a míňať peniaze na poštovné??

denisdenis
16. apr 2019

@ostap Ďakujem pekne za ponuku, ale radšej by som si vybrala na recept.

ostap
16. apr 2019

@denisdenis jasne, v pohode, snáď rýchlo zoženiete. Na margo @catherinah - infikované teda naozaj neviem, ako by boli, a míňať horibilnú sumu asi 1euro na poštovné preto, lebo síce rada pomôžem, ak by ich niekto tak súrne nevedel zohnať, ale doplácať na to zas nemienim, že...

janba
16. apr 2019

Aj ja mám vigantol, pouzivany asi dva tyzdnr,ak by niekto chcel 🙂 neviem dokedy je expiracia,ked tak pozriem

bobricek1979
16. apr 2019

Neodporúčam vigantol skús dvitamin od jamiesona, alebo Dvit