Hnačka a teploty u dieťaťa. Môže to byť z rastu zubov?

gotzova
1. júl 2011

vitajte chcem sa poradit od utorka mala moja mala 40 teploty,hnacky no boli sme na pohotovosti na kramaroch no predpisali malej dietu len na vode a ryzi a mrkve no velmi mi od vtedy pochudla,dnes je piatok teploty odisli uz ale pred dvoma dnami no hnacka stale ostala,a popritom nam idu styri zubky naraz ci to nemoze byt aj z tych zubkov,no rada by som jej dalauz aj normalne napapat len sa bojim ze hnacka jej neustupi velmimi pochudla poradte

gabuci
1. júl 2011

Okrem diety jej nedali nič?Hylak alebo Smectu?Ináč neviem,moje ked im rástli zuby nikdy nemali hnačku,ani neplakali,ale veľmi neskoro im vyšli prvé zubky.

bobocka
1. júl 2011

@gotzova ja by som malej nasadila aj probiotika-biogaia je fajn.kupis v kazdej lekarni asi za 10euri.dava sa raz denne 5 kvapiek pred jedlom.skladuju sa v chladnicke.skus dat malej aj banan.tiez zapeka.ja osobne mam s lekarmi na pohotovosti zle skusenosti.nasa pediatricka vzdy maleho dokladnejsie prezrie.jednoznacne sa neriad iba tym co ti povedal lekar na pohotovosti,ale chod (resp zavolaj) vasej pediatricke,nech vysetri malej vzorku mocu a stolice.mozno aj rozbor krvi by nebol na skodu.kludne to moze byt aj neskodne od zubkov,alebo to moze byt nieco ine a zubky to len znasobili.hlavne davaj malej vela pit,ked hnackuje,tak potrebuje hlavne tekutiny doplnat.drzim palce

gotzova
autor
2. júl 2011

@bobocka BIOGAIA MAM tak jej davam,no zatial to neprestava ked jej to neprejde do nedele skocim s malou k detskej pediatricke nech sa mi na nu pozrie co a ako,uz som nestatstna ze nemoze poriadne papatlen pije cajik,piskotky,suchy chlebik sem tam niaky zemiak a zel,polievocku,no uz by si aj dala niaky ten jogurtik alebo poriadny obedik