Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hnačka u 4 mesačného

momoika
27. aug 2018

Od štvrtka nás trápi vodnata stolica s takými bielymi hrudkami. Nemá teplotu, nezvracia, normalne bez bolesti funguje. Sme plne UM, mame Nutrilon Ha od začiatku. Dnes sme boli u doktorky, vzala nam vyter z konečnika a povedala, že to može mat z toho Ha-čkoveho nutrilonu. Stretli ste sa tym? V porodnici sme nim začali a kedže nemal problemy, tak sme ho podavali. Čim to môze byt? povedala ze aj na zubky je skoro, pozerala do pusky zatial nič. Vždy ked sa napapa, aj sa dokaká. Ryžovy odvar nič, Smecta nam trocha zhustila stolicu, to je cele...

pribinak
27. aug 2018

Musi mat mlieko HA?

momoika
autor
27. aug 2018

@pribinak nie, prechadzame na klasicky nutrilon tak uvidime ci sa to upravi... mne sa ale nezda ze by to bolo z toho. 4 mesiace nic a zrazu by?

evalin88
27. aug 2018

Nas z nutrilonu HA skorrr za0peka tak sa snazim odsavat a davat co najviac materske.. podla mojej dr. Sa pri hnackach dava nutrilon law lactose.. tiez v nemocnici povedali ha aj ked nie sme alergicky

evitka83
27. aug 2018

@momoika my sme to mali, ked dcere uz nestacila nizsia rada UM. Tiez vysetrenia na nic neprisli. Nahodou ma na to upozornila svokra ked riesila to iste kedysi s mojim muzom 😊 pouzivali sme Hipp, ked som presla s 1 na 2, hned sa to upravilo. Bolo to na zaciatku 5teho mesiaca.

momoika
autor
27. aug 2018

@evitka83 že by mu bola ta 1 riedka? že by potrboval uz 2? my zaciname za tyzden 5 mesiac...

evitka83
28. aug 2018

@momoika asi uz malo vyzivna. Neviem, vravim len moju skusenost. Tiez zacala mala z nicoho nic mat taku riedku stolicu, ale bez nejakych dalsich priznakov. Bola spokojna, len riedko kakala. Lekarka s vysetreni nezistila nic. Ked son to zmenila na podnet svokry. Upravilo sa to hned. Asi by som skusilq postupne primiesavat vyssiu radu mlieka a davat probiotika.

momoika
autor
28. aug 2018

@evitka83 vdaka moc za tip. Uvidime za tri dni.Dala som klasik nutrilon, smectu mame a probiotika stale bereme. Uz je hustejsia stolica. Uvidime co aj vyter odhali 🤔

Tu začni písať odpoveď...

Odošli