Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Hnačky po anestéze u dieťaťa?

molly1992
26. jan 2019

Ahojte mamicky. Prosim vas vduchli vam uz deticky nejake oruesky alebo tak? Pred 2 mesiacmi mi maly nasiel arasid a zabehol mu ostal mu v prieduskach a len ored vcerom mu to vyberali lebo nasa Galantsja nemocnica zomna urobila hystericku mater ... Maly sa mi dusil piskal zle dychal cele 2 mesiace ... Ale otazka znie 2 dni dozadu bol v celkovej anesteze dneska sme prisli domov a ma strasne hmacky :( nic ine ziadna horucka , hravy je smeje sa tancuje len ma asi kazdy 40 minut hnacku. Je to normalne ci tam nieco chytil?

zuzana76
26. jan 2019

@molly1992 a ako mu zistili ten arasid v dýchacích cestách? Asi niečo chytil, ale ja by som asi zavolala na pohotovosť a nejako upravila pitný režim a stravu, možno aj dávať nejaký dufalac

molly1992
autor
26. jan 2019

@zuzana76 no ja som videla ze dal do pusy arasid ale ako som mu ho isla vybrat on chcel utiect odomna a potkol sa a zabehol mu. tak som to stale tvrdila ale jeho pediatricka ma stale ubezpecovala o tom ze to urcite nieje ten arasid... A uz na moje naliehanie potom spravila rtg kde sa potvrdil ale ona ho tam stale nevidel

molly1992
autor
26. jan 2019

A malicky ma rok a pol to som zabudla dopisar

veronika4495
26. jan 2019

@zuzana76 dufalac? veď to je na preháňanie a on má stolicu každých 40 minút...
skôr by som to zatiaľ riešila možno nejakou horkou čokoládou, prípadne hylak len neviem od koľko rokov je. a hlavne dostatok tekutín aby nebol dehydrovaný a pokiaľ by to neprechádzalo zašla by som radšej na tú pohotovosť 🙂 Po celkovej anestéze sa môže vyskytnúť vracanie, myslím že aj hnačky ale keď už je 2 dni po nej neviem či to bude práve z toho...možno len nejaká brušná viróza

janinah
26. jan 2019

Vyzerá to,že tam chztil dáku črevnú pliagu,tak diétu,vlažný čierny čaj,hylak,smectu....

molly1992
autor
26. jan 2019

@janinah jaaaj stymi virozami som uz zufala uz sme kvoli nim 2 krat boli hospitalizovany :( mna uz asi porazi . Ale uz som dala smectu vodicku pije vela si pyta stale teraz spinka tak uvidim zajtra.

eriksonka1234
26. jan 2019

@molly1992 Aj zo mňa urobili v Ga nemocnici hystericky matku, o následkoch som tu už raz písala. Našťastie malá prežila, ale keby som počúvala na nich, už tu nemusela byť....

tamaris
26. jan 2019

@molly1992 Podla mna tam nieco chytil. Ja by som poradila dietu - ryza, mrkva, z toho aj odvary, suchare. Z liekov Smectu a probiotika Nekadex. Mojho 9 mes syna trapila hnacka 10 dni. Dr ma ubezpecovala ze pokial nevracia, pije a papa, nema skleslu naladu tak nie je dovod na paniku. Zelam skore uzdravenie 🍀

molly1992
autor
27. jan 2019

@tamaris dakujem vam ale asi sa vyberieme na pohotovost dosli aj vysoke horucky a silne krce

molly1992
autor
27. jan 2019

@eriksonka1234 toto je cela Galanta mne v BA hovorili tiez ze sa mi maly hoci kedy mohol udusit :(

tamaris
27. jan 2019

@molly1992 Chudatko malicke :( Nech je cim skor opat v poriadku🐻 Pevne nervy a vela stastia!

zuzana76
27. jan 2019

@veronika4495 áno, prepáč , myslela som hylac, alebo smectu

janinah
27. jan 2019

@molly1992 potrebujete výter z konečníka-zajtra cez pediatra

tamaris
27. jan 2019

@molly1992 Ako je syncekovi?

molly1992
autor
27. jan 2019

@tamaris sme hospitalizovany v nemocnici maly len lezi bez nalady a ma aj horucku cakame na vysledky.Dakujem vam baby

tamaris
27. jan 2019

@molly1992 Drzte sa. Zelam skore uzdravenie 🍀

tamaris
27. jan 2019

@molly1992 Mate uz nejake vysledky? Ste v galantskej nemocnici?

molly1992
autor
28. jan 2019

@tamaris dakujem . No ma tam granulaciu , zapal potom zakroku a este cakame vysledky zo stolici.

molly1992
autor
31. jan 2019

Ahojte uz sme doma a vysledly stale nemame tak nas prepustili ze pediatricka nam povie vysledky

tamaris
31. jan 2019

@molly1992 Tak nech je uz len lepsie a nech je syncek zdravy🍓

Tu začni písať odpoveď...

Odošli