Hnedý fľak na očku

juri272
8. júl 2023

Pekný večer prajem 🙏mal by som jednu otázočku ohľadu očka mojej dcéry pošlem aj foto, že či to je ok alebo treba riešiť očného, jedna sa o to ako keby mala na pravej zrenicke nejaký Hnedý flak, vsimol som si to len včera, ale keď som pozeral fotky spred 1,5 roka tak to mala už tiež🙏🙏🙏, ku lekárke chodíme ako treba ale nikdy si to nevšimla. Ďakujem za odpoveď s pozdravom Juraj

haley7897
8. júl 2023

@juri272 ťažko z fotky, ale ako prvé mi napadlo, že sa to podoba na Coloboma. Poradila by som sa s očným, nemusí to byť nič, ale zvyčajne je dobré sledovať ci ne nastanú zmeny.

elmivelmi
8. júl 2023

Viesco,nemusi to nic znamenat,ja mam naprikad zlty flak takej velkosti ako tvoja dcera.Moj bratranec zasa cervenu skvrnu v oku,tiez vatsiu.Moze to byt len pigmentacia.J mam modre oci a ten zlty flak z blizka dost vidno.

simona92101
8. júl 2023

@juri272 to je pigment na duhovke,

xsuzannex
8. júl 2023

Moj muz ma modre oci a na jednom hnedy flak, syn to podedil.. je to len anomalia, ktora ma aj nazov ale momentalne ma nenapadne.. skus pogooglit.. ale nie je to nic vo treba riesit.

mima1608
8. júl 2023

Nemalo by to byť nič nebezpečné. Môj manžel má tiež v oku hnedý fľak, vyzerá to ako znamienko.

taktotedanie
9. júl 2023

Z tychto fotiek absolutne nie je mozne nic povedat a to pracujem na ocnej ambulancii

juri272
autor
9. júl 2023
taktotedanie
9. júl 2023

@juri272 znamienko alebo kolobom duhovky
Doporucujem len sledovat ci sa meni alebo ak by spolupracovlo dieta u lekara tak na oftalmolgickej detskej ambulancii

juri272
autor
9. júl 2023

@taktotedanie ďakujem