Hospitalizácia tehotnej matky s 3 ročnou dcérkou

katkasofi
14. okt 2012

Babenky nemáte prosím vás skúsenosti? Ak by musela ísť dcérka do nemocnice na infúzky, môžem tam s ňou ísť ako doprovod ja aj keď som tehotná? Díky za odpovede

veruska007
15. okt 2012

@katkasofi Mne to nedovolili na detskem oddeleni, byla jsem v . mesici. Prcek mel febrilni krece. V nemocnici byla s malym babicka... a bylo to v dusledku pro vsechny lepsi (babicka tam drive pracovala, takze meli VIP peci). No, ja bohuzel stresem o miminko do tydne prisla 😔 , ale aspon nemuzu davat malymu podvedome vinu za to, ze jsem od nej nebo kvuli nemu neco chytla, co miminko zabilo.

veruska007
15. okt 2012

@katkasofi Mne to nedovolili na detskem oddeleni, byla jsem v 5. mesici. Prcek mel febrilni krece. V nemocnici byla s malym babicka... a bylo to v dusledku pro vsechny lepsi (babicka tam drive pracovala, takze meli VIP peci). No, ja bohuzel stresem o miminko do tydne prisla 😔 , ale aspon nemuzu davat malymu podvedome vinu za to, ze jsem od nej nebo kvuli nemu neco chytla, co miminko zabilo.

cherry1981
19. okt 2012

Vidím ze si z PD verim, ze uz mate najhorsie z asebou a ziadna nemocnica nebola, ale ja som bola tehotna a s 2 rocnou na infekcnom koly salmoneloze. Dalsi krat som bola so synom v nemocnici teraz v zime a to ma 9 rokov a tiez som bola tehotna s tretim babom, takze mne dovolili vzdy aj ked som bola tehotna nebol ziadny problem akurat som si musela platit aj za lozko aj za stravu ked som bola s 9 rocnym 🙂