Hysterický plač 4,5 mesačnej dcérky

citronade
10. júl 2014

ahoj baby, strasne som prelaknuta, ani nejdem hladat temu, lebo ani neviem ako to zadat, som uplne zmatena a trasiem sa.. mam 4,5 mesacnu dceru a prave sa prebudila s hysterickym placom. z nicoho nic, akoby ju nieco ustiplo, take nieco..bola uz v tvrdom spanku..strasne som sa zlakla, vzala som ju na ruky, stale zachvatovito plakala, co bolo najhorsie, ked sme sa jej prihovarali, akoby nas nespoznavala, len pozerala na nas akoby zhypnotizovana, drzala hlavku opretu o moje pleco, vobec nou nehybala, strasne nieco... vobec neraegovala len pozerala, ten pohlad bol hrozny na nu..po asi minute, dvoch sa zacala k sebe vracat, trocha sa usmiala na mna, ale stale na nas tak akoby nechapavo, zlaknuto pozerala, neviem to vysvetlit. prosim vas, je to moje prve dieta, ja neviem, ci to nahodou nie je nieco pre vas niektore uz zname, pripadne ma odkazte na temu pod ktoru to moze spadat... neviem, ci to moze mat suvis, ockovali sme cca tyzden dozadu. dakujem

aliza
11. júl 2014

@nikawero12 no, hyenizmus si tu predviedla akurat tak ty 😖 ...Treba si nastavit zrkadlo skor, ako sa do niekoho pustis. Bellinka vyjadrila svoj nazor, na to ma pravo,a le ty nemas pravo ludi urazat a osocovat. A ten slovnik a sposob vyjadrovania.....stvrta cenova, prepac 😕. Su mamicky, ktore maju na papieri potvrdene neziaduce ucinky ockovania, takze naozaj by som si tu usta neotvarala lebo taktiez nie si lekar.

demo
11. júl 2014

@citronade presne toto robil môj syn v takomto veku. Postupne to prešlo. Bohvie, možno je to prejav patriaci k nejakej vývojovej faze

edvelyn
12. júl 2014

@belllinka a mne si stale neodpovedala....

belllinka
12. júl 2014

@edvelyn Ja nie som jasnovidka, aby som vedela z coho to ma tvoje dieta, ja som zakladatelke napisala, ze to moze byt z ockovania.

edvelyn
12. júl 2014

@belllinka tak ked vies z coho to moze byt pri jej dietati tak som myslela ze aj u mojho budes vediet stanovit diagnozu

belllinka
12. júl 2014

@edvelyn Ja som pri nej vyslovila domnieku, ze to moze byt z ockovania, tak isto, ako ine baby napisali, ze to nema suvis ockovanim, tak sa laskavo nenavazaj iba do mna. Ja som jej nenapisala, ze to ma ISTO z ockovania.

edvelyn
12. júl 2014

@belllinka ale ved ja sa nenavazam

belllinka
12. júl 2014

@edvelyn no nezda sa mi, ze by si riesila aj niekoho ineho

edvelyn
12. júl 2014

@belllinka no riesila som len teb lebo za vsetko moze ockovanie...to neznamena ze sa do teba navazam

belllinka
12. júl 2014

@edvelyn ja som nikde nepisala, ze za vsetko, ale ze za toto moze

edvelyn
12. júl 2014

@belllinka cize s istotou vies povedat ze je to z ockovania...ked si to tak napisala..."za toto moze"....

belllinka
12. júl 2014

@edvelyn Vidim, ze sa potrebujes vyhadat dnes vecer. Si sama doma, ze nemas s kym, ci co? 🙄 Ja som napisala, ze "je pravdepodobne, ze je to z ockovania"!!! Na rozdiel od ostatnych bab, ktore napisali rovno bez pochybnosti,ze to "nieje z ockovania".

pectore
12. júl 2014

@belllinka ....este raz ....s ockovanim by to malo suvis do 48 hodin po podani vakciny..je to v pribalovom letaku..uz sa tu nevad ked mas nekvalitne info ohladom očkovania. ...takto pravdepodobne by to mohlo byt aj s toho že okolo nej preletel komar...alebo hoc čo...

belllinka
12. júl 2014

@pectore Ja sa nevadim, @edvelyn je ta, co sa tu potrebuje vadit a stale nieco vysvetlovat.

kubic
19. júl 2014

😀 🤐 😀