Ide o kiahne?

devilka1
3. okt 2019

Mame taketo tei vyražky cca pol cm. Myslite ze zacinajuce kiahne? Mala isla spat ked dp rana toho pribudne ideme k dr

rachel36a
3. okt 2019

To vypada ako stipanec a nie kiahne...ale do rana uvidis ak sa vytvori p!uzgierik

veronikaszabova
3. okt 2019

@devilka1 skorej stipanec

katka2505
3. okt 2019

Aj mne to pripomina skor stipanec. Kiahne su take vodove

devilka1
autor
3. okt 2019

Rano to nemala az ked prisla zo skolky som to zbadala ale ze ju to svrbi neviete ci kiahne svrbia hned ci az potom ako sa hoja?

mirka17
3. okt 2019

@devilka1 kiahne svrbia už ked vysychaju, teda robí sa chrasta, toto nie su kiiahne, a kiahne vačšinou začínaju v oblasti krku, hrude, hlavy a nie na rukach

mondolina
3. okt 2019

@devilka1
Toto nie sú kiahne. To po prvé, po druhé v akútnej fáze kiahní sa nechodí k dr.nakazis iné deti.

devilka1
autor
3. okt 2019

Tak asi len tri kusance ale zeby v skolke mali komare?:D no uvidim rano a dam vediet..nechceli by sme aby sme v skolke boli prvy kto ma v triede kiahne aby nebolo na nas

mondolina
3. okt 2019

@devilka1
Komáre ešte bežne sú, toto nie sú kiahne.

devilka1
autor
3. okt 2019

Som zvedava co bude do rana. Ani.spat nebudem 🤔

devilka1
autor
4. okt 2019

Takto to mame od vcera

dadka36
4. okt 2019

Kiahne začínajú zvyčajne na trupe. Do rána by mala vysypane cele telo. Môže byt nejaká reakcia

miminka327
4. okt 2019

Môjmu synovi začali na ruke kiahne. Ale kiahna ma priebeh, vyzerá ako stipanec od komára, potom sa tam vleje voda, praskne a chrasta. Teplotu aspoň zvýšenú nemá?

devilka1
autor
4. okt 2019

Tak piatok mala horucku 37.8 a potom.uz nic az vcera tr vyrazky a do rana nepribudli ziadne

lety17
4. okt 2019

U nas takto vyzeraju molusky, uplne ako stipanec od komara, potom cerven zmizne. Ak su to molusky, odporucam gafrovu mast 2x prelepit pocas 7 dni.

devilka1
autor
4. okt 2019

Uz ma novu na rucke a v strede asi milimetrova zdurenina tak neviem

lety17
4. okt 2019

@devilka1 je to velmi infekcne, preto to treba zalepit aby sa neprenasalo. Nasa mala naraz 7 kusov, niekto ma menej, niekto viac

devilka1
autor
4. okt 2019

Boli sme na pphotovosti tak povedali ze nevyzera to na kiahne zatial ze ked do.dvoch dni sa.nejak extra nevyhodi tak je.to ok ;)