Internetová lekáreň verzus klasická lekáreň

alore
10. jún 2013

Ahojte mamičky chcela by som sa spýtať či nakupujete v klasickej, alebo radšej v internetovej lekárni, poprípade v ktorej a čo? Ďakujem 🙂

sense
10. jún 2013

nakupujem aj aj , ale v internetovej lekarni len lieky dostupne bez receptu a len v tych internetovych lekarnach kt. maju aj kamenny obchod , nenakupujem lieky kt. by sli z ameriky al. z ciny a kt. su podozrivo lacne oproti normalnym cenam....

kvetinka211
10. jún 2013

@alore ja si rada dlho vyberam a porovnavam produkty, co sa v kamennej lekarni velmi neda, ked za mnou stoji vela nervoznych ludi ... takze pre mna su idealne internetove lekarne 😉 Trochu ma od toho odradza cena postovneho a cakanie na kuriera, ale objavila som nedavno ze na sunpharma.sk sa da objednat a vyzdvihnut si pripraveny balicek osobne v lekarni, co je pre mna idealna kombinacia 😀

natalienka12
10. jún 2013

ja som akurát včera nakúpila na magister.sk ja bývam na dedine som na materskej a mne vyhovuje viac keď mi to donesie kuriér domov ako ísť do mesta lebo s malým dieťaťom sa ani moc nedá, aj keď ju vezmem je nervózna tak v kľude si všetko nakúpim na internete, samozrejme nie lieky na predpis, to sa dá len v kamennej

gabika1211
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
horana
9. apr 2015

Vacsinou cez net, napr. pipulka24, maju nad 10E postovne v BA zdarma a ked ich ceny porovnam s tymi co su v kamennej lekarni blizko nas az sa mi panenky pretocia ako musia ti kamenni zarabat (a to si ani u virtualnych nerobim iluzie ze ide predovsetkym o zisk). K objednavke davaju aj rozne vzorky zdarma, uz som takto dostala vzorky Imunoglukanu alebo takeho rozpustneho zeleza pre deti.

horana
9. apr 2015

pardon malo to byt pilulka24, nie pipulka 😀

marymares
25. jan 2017

Internetové lekárne majú častostokrát lepšie ceny a zľavy na lieky. Najmä napríklad na rôzne skupiny liekov, ktoré je predpoklad, že si budete kupovať spolu. To začali už aj kamenné lekárne, ale na internete je to stále o niečo výhodnejšie. Plus, cez internet môžete získať nejaké tie zľavy aj navyše.. Nákup liekov cez internet je super, ak nejaké lieky kupujete pravidelne. Na akútne prípady je samozrejme najlepšia kamenná lekáreň. 🙂

ivanatim
1. feb 2017

@marymares Aj tu si to dala? Nie je ti to trapne?

domilubisnicle
13. feb 2017

Musím povedať, že internetové lekárne využívam veľmi často, najmä pilulku. Má častolepšie ceny ako kamenné lekárne

ivanatim
16. feb 2017

@domilubisnicle chod s tym uz niekam, pridavas to do kazdej diskusie na kazdy produkt, je to trapne...obycajny smiesny affiliate web...nikto ti na to nenaleti, ziadna zlava ani kupon tam nie je, len preklik a provizia pre teba...

pillipilli
16. feb 2017

Ja kupujem casto v dr.Max a prvalekaren.sk tam zvyknu mat akcie na lieky co potrebujem. Minule som kupila v prvejlekarni.sk mobivenal mikro za 8,30€ a v lekarnach u nas ho mali za vyse 18€ tak potom sa to opati. Este som im aj volala ci su to nahodou balenia konciace zaruku ale nie . Ja som spokojna.

domilubisnicle
16. feb 2017

@ivanatim dovol mi sa trochu pousmiat nad tym čo si napisala 🙂
Pridala som to do 2 diskusí, aj to jedna nebola tu. A pokiaľ neotvoríš, nezistíš čo to naozaj je, ale dobre nechám ťa v tvojom omyle . Pekný večer 🙂

rumbly
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanatim
21. feb 2017

@domilubisnicle ale prosim ta, chod s tym uz do prdele!!! davas to do kazdej diskusie, myslis ze ludia su sprosti a nevedia pouzit google??? a samozrejme hned za tym ako si to napisala, si si zalozila dalsie fejkove konto a pridala to sem este raz, tentokrat pod fejkovym nickom "rumbly". To si myslis, ze su ludia fakt taki sprosti ze naletia na takyto trapny affiliate program??? Ked ma naseries, tak ti na ten podvodny affiliate urobim reportaz do telky, len to pridavaj dalej do kazdej diskusie!

mellanie24
20. júl 2017

ja tiež nakupujem cez pilulku a som spokojná. Nedávno som ju našla aj na Plnej Peňaženke takže je to ešte o čosi lacnejšie.

ivanatim
23. júl 2017

@gabika1211 Tak vzhladom na to, ze si neaktivna uzivatelka, mas tu 1 jediny prispevok a to je tento a ze si si konto zalozila v tom istom mesiaci, ako si tu uverejnila tento prispevok, usudzujem, ze je to nedoveryhodna lekaren...pretoze je to tvoj eshop a robis si tu sama uboho reklamu...

nicole95
10. júl 2018

Ja osobne preferujem internentovú lekáreň. Často tam nájdete lieky a ich výrobky v akcii ako ten istý na predajni. Perfektne sa dá na tom ušetriť.Tu je aj link: https://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/
Prajem pekný deň.

mirulinulinka
13. mar 2020

Dobry chcem s spitat ze aku mate skusenost internetova lekaren.eu dakujem

balaskovae
6. júl 2020

ahojte zienky, chcela by som trosku obnovit tuto temu a spytat sa vas ako to vidite teraz. pred par rokmi ked sa rozbiehali taketo lekarne tak tomu ludia moc neverili, radsej isli do lekarne. ako je to teraz? viac si objednavate ci radsej chodite do lekarne normalne?

cialota
7. júl 2020

Vies co ja som si uz na to celkom zvykla ale mam to stale tak pol na pol. Lebo vies niekedy potrebujem nieco hned tak ked idem do mesta na nakup tak si to aj hned kupim. Niekedy nieco nemaju a najdem to na internete a podobne. Proste podla situacie. A potom samozrejme lieky, ktore su na predpis, tie vyberam vyhradne v lekarni lebo inak to nejde

nicoli02
8. júl 2020

ja chodím väčšinou do lekárne iba keď mám nejaké lieky na recept, také vitamíny a doplnky to ja moc nekupujem. a to si musím potom aj tak ísť len po to do lekárne takže chodím častejšie tam

orta
9. júl 2020

u nas je to tiez asi tak pol na pol. ja si vela z lekarne objednam kadejake kremiky na tvar a podobne veci. a take veci co mame na recept to chodim normalne vybrat do lekarne lebo to sa cez tie e-lekarne zatial neda

balaskovae
10. júl 2020

@cialota
@orta aj vam pride zakazdym to co si objednate normalne? alebo uz sa vam stalo, ze ste chceli nieco vratit? dalo sa to v pohode, nemali ste ziadny problem?

orta
14. júl 2020

mne prislo v pohode vsetko zatial, nemozem povedat asi nic zle. akurat sa stane sem tam, ze proste nieco nemaju na sklade tak musim cakat o nieco dlhsie kym to oni doobjednaju a potom kym to este mne pride. vracat som zatial nevracala nic, nebol dovod na to

cialota
20. júl 2020

@balaskovae nemala som este taky problem , ze by mi nieco neprislo, raz mi vymenili nieco v objednavke omylom ale to som im normalne poslala spat a oni mi potm poslali to co som si povodne objednala takze ziadny problem

balaskovae
21. júl 2020

dakujem za odpovede baby. to je fajn, ze mate zatial dobre skusenosti. ja sa este tak zdraham, akoze lekaren mam kusok od domu takze mi nerobi problem tam vybehnut len sa mi uz par krat stalo, ze tie lieky, po ktore som tam sla nemali a takto sa potom prehanam. takze preto premyslam nad tymto. ale aj tak objednat si lieky co mam na recept aj tak nemozem

nicoli02
24. júl 2020

hej to sa môže stať, aj mňa už pár krát takto v lekárni otočili ale čo narobíš vieš ako. niektoré lieky si kupuje málo ľudí takže sa im neoplatí ich tam držať alebo sa môže stať, že ich naraz predpíšu viacerým ľuďom a potom to takto dopadne, že sa neujde každému. s tým sa asi musíš len zmieriť

balaskovae
26. júl 2020

asi hej no, keby tam aspon boli ochotne zdvihat telefony ked tam volam. lebo ked mam lieky co viem, ze pravidelne nemavaju takk si tam zavolam, ze ci ich maju. ale z desatkrat co tam volam mi to zdvihnu tak dvakrat

nina19833
27. júl 2020

@balaskovae mne minule aj povedali, že majú tak som tam utekala a keď som prišla tak mi povedali, že sa pomýlili, že im zle ukazoval počítač 😂 ale chodievam ja normálne do lekárne lebo väčšinou aj keď si len nejaké vitamíny objednávam tak to potrebujem čo najskôr a keď som si z internetu objednávala tak to trvalo aj 4 dni kým to prišlo

orta
28. júl 2020

baby ja som bola dnes v lekarni v banskej bystrici, lebo tam chodim dvakrat za tyzden za mojou maminkou a tam mi ponukli, ze ak chcem tak si mozem nabuduce objednat dopredu lieky cez fast recept, to je nejaka aplikacia, ze to si objednam dopredu a oni mi daju vediet ci ich maju. potom mi ich nachystaju a potom si uz po ne iba pridem. to mi pride ako celkom fajn riesenie. co poviete?