Internetová lekáreň verzus klasická lekáreň

alore
10. jún 2013

Ahojte mamičky chcela by som sa spýtať či nakupujete v klasickej, alebo radšej v internetovej lekárni, poprípade v ktorej a čo? Ďakujem 🙂

nicoli02
29. júl 2020

@orta a v akej lekári si to bola? lebo vieš na západe slovenska sú iné siete, v strede tiež a na východe tiež. a platí sa za to niečo?

zuzuliatko18
30. júl 2020

Nakupujem prevazne v internetovych lekarnach, mnohe maju nad urcitu sumu postovne zdarma a tie sumy pri cene liekov a doplnkov nie su vysoke. Vzdy si radsej precitam a porovnam rozne lieky a doplnky v klude doma, prip. Porovnam cenu v roznych lekarnach a potom nakupim. Napr. Teraz vo velkom nakupujem umele mliecko pre syna a to objednavame viac plechoviek naraz, takze lahko aj postovne zdarma ziskame😁 Ale samozrejme, ak potrebujem nejaky liek rychlo alebo sa poradit s lekarnikom, idem do kamennej predajne.

nina19833
30. júl 2020

@orta a funguje to aj v iných mestách normálne? ja som tu aplikáciu našla ale neviem teraz či si to mám sťahovať alebo nie 😀 a môžem si cez to objednať aj také lieky čo nemám na recept?

orta
31. júl 2020

@nicoli02 vies co to je jedno. viem, ze je tam viacero lekarni, len si treba v tej aplikacii pozriet, ze akych mestach je to mozne takto si rezervovat. tam si to vlastne potom aj zvolis, ze v ktorej lekarni ti to maju nachystat potom.
@nina19833 ano ako som pisala vyssie tak je to aj v inych mestach len nie vo vsetkych tak si to pozri tam 🙂 a asi hej, ved da sa tam do poznamky napisat normalne, ze co chces

nicoli02
31. júl 2020

@orta aha tak to je dobre vedieť. ja som si to už chcela aj stiahnuť ale neviem to nájsť nikde :( nevieš prečo? veď to normálne funguje ešte nie?

orta
31. júl 2020

@nicoli02 joj tak to neviem. ja ked som si zadala do vyhladavaca v obchode play ten nazov tak mi to hned naslo 🙂 ako prve to bolo

nina19833
1. aug 2020

@orta ja som si to pozerala a nie je to náhodou preto, že máš ios a nie android? ak je to tak, potom v tom je ten problém. ak si prečítaš najčastejšie otázky tak zistíš, že zatiaľ je aplikácia iba pre android 🙂

shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maruski99
3. apr 2023

ja napriklad nakupujem v Dr. Max, neviem ako vy. zatial sa mi osvedcili ako najpolahlivejsia lekaren, co sa dodania tyka. uz som sa stretla fakt s kadecim a zakazdym to veru nebola dobra skusenost.

ivanatim
3. apr 2023

@maruski99 A ake konkretne zle skusenosti ste mali s nakupovanim na internete v overenych lekarnach? To ma inak celkom zaujima, lebo obcas taky nazor pocujem, ze niekto nemal dobru skusenost s eshopmi a fascinuje ma ako je to vobec mozne :D ja som v zivote z eshopov objednala uz urcite viac ako 500 zasielok a este nikdy som ziadny problem nemala. Dakujem za info 🙂

silvia_pekna
4. apr 2023

@ivanatim tak ono to bolo asi vseobecne myslene, mne sa tiez uz zoparkrat stalo, ze mi nieco nebolo realne dodane alebo tak🙂

ivanatim
5. apr 2023

@silvia_pekna Vazne??? 😨 A preco ste to neriesili s policiou? Nestojite si za svojimi pravami? Ja o takom niecom pocujem prvykrat v zivote, ze sa toto vobec niekomu stalo :D A to objednavam fakt stovky zasielok ročne...

annadan
17. apr 2023

ja osobne som za internetovú lekáreň, predtým som preferovala skôr tú klasickú, nakoľko som celkovo nebola zvyknutá objednávať cez internet, ale už som objavila krásu toho :D je to rozhodne pohodlnejšie.

silvia_pekna
18. apr 2023

@ivanatim a preco by som to riesila s policou? ta objednavka nebola dopredu zaplatena 😂 o nic som neprisla. ale to bolo kedysi. uz neobjednavam z pofidernych stranok ani za nic 😀

maruski99
18. apr 2023

@annadan no mne napriklad Dr. Max vyhovuje aj internetova lekaren aj ta kamenna. nemala som s nou ziadny problem, navyse co sa produktov tyka, tak si tu viem zakazdym vybrat co potrebujem zo sirokej ponuky. to je fajn.

ivanatim
19. apr 2023

@silvia_pekna :D to snad nieee.... a ako vas potom podviedli ked ste to nemali vopred zaplatene? :DDD