Intolerancia laktózy

amore61
27. okt 2012

Zdravim vas maminky, dcerke zistili v 2 mesiacoch intoleranciu laktozy nasadili nam mliecko Nutrilon allergy digestive care, malinka ho doteraz uzasne znasa chvalabohu, mno mam problem, mame 6. mesiacov, sme uz na prikrmoch nic ine nerobim len studujem ktore vyrobky co obsahuju....az som sa dostala na vyrobky Nutrilonu tak som si len kukuk ake mlieka este maju a nenasla som toto mliecko pokračovacie,existuje vobec?co teraz bude moja malinka papkosit?nemate niektora skusenost?vopred vam dakujem za odpovede, Miska.

amore61
autor
6. apr 2013

@cecil36 sak toto,Su uplne nå hlavu,zato ze nema dieta tabulkove priznaky danej choroby tak ho odpisu vrrr jeduje ma to 😠

buba08
6. apr 2013

baby, som 3 den po laparoskopii, pri ktorej v podstate nic nezistili, ale ked ma pozerali, tak sa im vraj absolutne nezdali v poriadku creva, kvoli tomu volali k laparke aj chirurga, ten vraj povedal, ze sa mu nepacia, vraj boli nafuknute a nastrieknute, take prilis prekrvene, takze pravdepodobne ma caka ked sa trosku zotavim po laparke kolonoskopia. Mam 5 rokov potvrdenu intoleranciu laktozy, snazim sa davat pozor na to, aby som do tela nedostala laktozu, ale je to trosku problem, kedze je sucastou aj mnohych liekov, sladkosti - tie sa snazim konzumovat minimalne. Kupujem bezlaktozove vyrobky - hlavne maslo, mlieko, smotanu, syry, no priznam sa ze 100 % bezlaktozovu dietu nemam.Myslite, ze tie creva mohli byt kvoli intolerancii laktozy v takom stave? Inak som po 2 spontannych potratoch a otehotniet bol pomerne velky problem.