Jačmeň na oku u dieťaťa

dorothy13
29. jún 2022

Ahojte mamičky,chcem sa spýtať či má niekto skúsenosť s jacmenom na oku. Syn mal spuchnute červené oko,a maličkú guličku v strede viečka. Boli sme u dr. Diagnóza jačmeň. Dala nám framykoin masť. Masť zabrala, oko odpuchlo. Celý čas ani nesvrbi ani nič. Ibaže gulička tam stále je a spravila sa ešte druhá... Je to dva týždne . Ako dlho sa to lieci? Dávame teplo, framykoin,masirujem. Neviem čo viac,keďže má len tri roky tak len to čo znesie. Dr.ma straší chirurgickým zákrokom v narkoze. Veľmi sa mi to nechce podstupovať s ním. Nijak ho to neobťažuje ,ale mňa to ozaj mrzí,že tam niečo také má. Prosím o radu. Dakujem

ivka21
29. jún 2022

@dorothy13 môj malý mal keď mal 2 roky a mal ich tak ze sa mu spravili, uzdravil potom na druhom ocku a veru aj 2 mesiace sme sa trápili. Este b komplex by som poradila

dorothy13
autor
29. jún 2022

@ivka21 áno b complex ešte dávam. Ale zmizlo to vášmu malému? To sa obávam,že čo robiť ,či čakať či chirurgia či čo.

ivka21
29. jún 2022

@dorothy13 áno nakoniec sa to vyliečilo a už to našťastie nemá. Len to trvá trosku dlhšie

dorothy13
autor
29. jún 2022

@ivka21 oki super ďakujem to som chcela pocut ♥️

lucinika
30. jún 2022

@dorothy13 ja som ešte dávala môjmu synovi tabletky na podporu imunity, jačmeň postupne zmizol