Je BMX index pravdivý a je moje dieťa obézne?

maminalucka2014
30. apr 2017

Kto mi vypocita BMX index.
Chlapec vek 3 roky
Vyska 102 cm
Vaha 25 kg
Dakujem

0silvia0
6. máj 2017

@dai prispevok od teba kde si nazvala @ostorha supermatkou bol pod uroven. Pritom o svojej dcere pisala v inej teme a v inych suvislostiach a ty si si nieco vytrhla, pouzila s umyslom zosmiesnit. Ja nikomu nepotrebujem tlieskat, ale tak isto mozem s niekym sucitit, ked niekto ako ty ma potrebu si do niekoho rypnut a samozrejme to zaobali do prednaskoveho prispevku na ktory nikto nie je zvedavy, nakolko v nom splietas jedno cez druhe a pointa zostala niekde nepochopena.

0silvia0
6. máj 2017

@dai a ked teda hodnotis ty mna, dovolim si teda aj ja jedno hodnotenie teba: mas potrebu byt videna, pocuta, potrebujes uznanie od inych a ked sa ti nedostava, pouzijes aj neferove taktiky ako sa zviditelnit.
Nie som hrda na to, ze som sa dala zatiahnut do tejto slovnej potycky, ale nemam rada neferovych hracov, skus sa nad sebou zamysliet😉

dai
6. máj 2017

@0silvia0 dakujem za tvoje ohodnotenie... ja zas nemam rada pokrytcov a to je presne to ako sa tu dana dama prezentuje - precitaj si jej prispevok pred tvojimi - ako si dovoli niekoho ohodnotit - najskor som bola stihacka, teraz uz zla a estebacka len preto lebo som tu uviedla jej prispevok z inej temy v ktorej sa prezentovala uplne inak ako tu... nevedela som ze je zakazane citat ine temy a toto je moj prvykrat kedy som pouzila prispevok z inej temy kedze to pokrytectvo mi fakt udrelo do oci...ak je to nefer tak tu potom nefer hra velmi vela zien - som ale rada ze som ti opat udrela do oci len ja... nie prvykrat- ze ano🙂
Nic... prepac, mohli by sme sa vratit k teme... dakujem

0silvia0
6. máj 2017

@dai citala som jej prispevky v danej teme a na mna vobec nezaposobila tak ako na teba a uz vobec by som to nenazvala pokrytectvom - naco hned taketo silne slova? Mozno v reale by nam bola obom sympaticka, virtualny priestor ma svoje specifika a treba ho brat trochu s rezervou. Vlastne na zaciatku @ostorha chcela len podporit zakladatelku, na ktoru niektore reagovali dost ostro. Ja som k tejto konkretnej teme povedala vsetko co som chcela, nechavam priestor rozumnejsim diskutujucim, ktore si tu nepotrebuju hladkat svoje ega ako my poniektore😉

dai
6. máj 2017

@0silvia0 kazdy chape veci po svojom... tebe nevadi ze ona mna nazvala estebackou zavistlivou a neviem ako, detto ine prispevatelky tu, ale vadi ti ze ja som nazvala jej posobenie tu - nie ju... pokryteckym... cize tu uz jasne ukazujes svoje preferencie...
To ze by sme si v realnom zivote boli sympaticke je dost mozne...
Pekny den

0silvia0
6. máj 2017

@dai nechcem byt ako v skolke na pieskovisku, ale ty si s tym rypanim zacala prva ona sa branila po svojom. Tak to vidim ja, ty to mozes vidiet inak. Mne je to uz trapne toto riesit, takze pekny den aj tebe

dai
6. máj 2017

@0silvia0 ako povies... dakujem

maminalucka2014
autor
6. máj 2017

Ahojte dievcata co tu mame za prispevky 😂Ved sa nehadajte...kukate hokej 😉

leonie28
14. aug 2021

@maminalucka2014 ahoj tak ako ste dopadli s malým u doktorky zistilo sa niečo? Z krvi? Ako malý koľko teraz váži ustálilo sa to?