Je cukor dobrý na kosti?

barunka
8. aug 2006

Ahojte.
Len som sa chcela spýtať mamičiek, čo je na tom pravdy, že ak krmite dieťatko umelým mliekom, treba mu tam pridávať kocku cukru, pretože ten je dobrý na kosti.
Trošku tomu nechápem, ale pár ľudí si za týmto stojí.
Tak by ma zaujímal váš názor

marylynn
10. júl 2018

@evittam odporúčam naštudovať si niečo o podmienených reflexoch. To k téme.
Inak odporúčam neurazat cudzích ľudí na internete. Tu poslednú vetu si si v rámci slušnosti mohla odpustiť.

evittam
10. júl 2018

@marylynn Ja som slusna a uprimna. Ak ta to urazilo je to len tvoj problem. Tak nepis podobne hluposti na internet. Nikto ti nekaze sa prejedat a "tlačiť" sa cukrom a vyhovárat sa na to, že to máš z toho,ze ti rodicia dávali cumel do cukru. Ty si skor naštuduj ako uz je dávno vyvrátené, že obezita ma niečo spolocne s dedičnostou a navykmi. Navyky zmeň-velmi jednoduche. Viem, čistá pravda sa tazko cita, jednoduchsie je to "hodit" na cukrovy cumel.😉

marylynn
10. júl 2018

@evittam vieš čo, maj pekný večer. nestojís mi za námahu sa rozpisovať o tom ako sa mýlis, keď si o svojej pravde tak presvedčená.

evittam
10. júl 2018

@marylynn Ani ty mne aby som ťa presviedčala o opaku,nakolko ty už svoje ospravedlnenie pre svoju obezitu mas.
Ďakujem a napodobne. Zajtra poradím kolegyni,ze za svoju velku rit môže ďakovať cumlu,ktory jej rodicia mocili do cukru alebo medu.😂😂😂

marylynn
10. júl 2018

@evittam ešteže ty si najmudrejsia na svete.
láskavo ma prestaň urážať a ukáž mi kde píšem, že som obezna, lebo to teda nie som.

evittam
10. júl 2018

@marylynn Nie, nie som najmudrejsia na svete. Ty si pisala,ze mas kilá navyše nie ja. Nikde ta neurazam len sa dobre bavím na tvojej vyhovorke. Inak uz som pocula vselico ale toto je "top". A uz som fakt myslela,ze ma na MK nic neprekvapí.

marylynn
10. júl 2018

@evittam vidim. že máš naštudovanie všetko o tejto téme vrátane definície obezity 🤣🤣🤣

evittam
10. júl 2018

@marylynn Našťastie nie a ani to nepotrebujem. Ja studujem ine prospesnejsie veci. Mna len zaujal tvoj komentár ako za tvoje kila navyse môže cukrovy cumel. To je všetko.

truthy
26. júl 2018

@verca888 Ano, to mas pravdu, ze nas rodicia vychovavali tak, ze nam vsetko davali a vobec neriesili, ci je cukor nebezpecny alebo nie... To len teraz sme mamicky take, ze moc vsetko prezivame... Mne pride, ze to len za poslednych par rokov kazdy riesi stravu, zdrave a nezdrave potraviny a cvicenie... Uz mi to sem-tam lezie aj na nervy!... A nie je to dobre, ako si aj ty napisala!.. Budem korunny cukor nadalej pouzivat a kaslem na vsetky tie kecy o "zabijaku"...

verca888
20. aug 2018

@truthy aj mne to niekedy uz ide hore krkom, ked stale okolo mna zeny riesia postavu, vahu a jedenie😕😵 ale snazim sa to ignorovat! niekedy to je lepsie! ty pouzivas korunny? podporujes slovensku znacku, to je pekne👍😉

truthy
21. aug 2018

@verca888 presne, niekedy si to netraba vsimat!... Jasnacka, ze pouzivam slovenske produkty, tie su predsa najlepsie😉🙂...

verca888
30. aug 2018

@truthy taktiez si to myslim, ze slovenske produkty su vcelku fajn. na to, ze vacsina na ne nadava, tak ja si ich vzdy zastavam, kedze ich pouzivam. a na tento cukor je niekedy fakt ze dobra cena, ked je v akcii😉🙂 a uz si vyskusala aj nejake recepty od nich? napriklad nejaky kolacik alebo tortu??🎂