Je to ekzém?

angi07
2. feb 2014

Ahoj, malý má na tváričke na nožičke také šupinaté fľaky a na brušku je vyhodený tiež ale tam nič necítiť len vidno červené vyrážky... 😒 ☹

bosoriak
2. feb 2014

@angi07 Chod k lekarovi. Tu ti moze ktokolvek anonymne napisat cokolvek a velku vahu to nema.

luba28
2. feb 2014

@angi07 mne to pripada ako lisaj/ekzem/,....nas to ma na licku sem-tam a davam modru indulonu,...je to u neho reakcia na chlad,ked ho nenakremujem,...

angi07
autor
2. feb 2014

@bosoriak áno ideme zajtra. na noc som mu natrela sukoremom, je tam napísané , že je dobrý aj na ekzém... dúfam , že nič vážne to nebude ☹

abbie
2. feb 2014

vyzera to na ekzem... nepridavali ste nahodou nieco nove do stravy? za ekzem moze zvacsa potravinova alergia

bosoriak
2. feb 2014

@angi07 Na ekzem (ak to nebude alergia), pomaha aj Holtov krem, dostat v lekarni bez predpisu. Mne to odporucil lekar, moja mladsia dcera ma vzdy v zime take suche cervene lisaje po tele a toto zazracne pomaha. Ale ako pisem, az po tom, ako doktor vyluci nejaku potravinovu alebo kontaktnu alergiu.

milek
2. feb 2014

@angi07 Príde mi to skor ako alergia , malý je tiež momentálne vyhádzaný na trupe a medzi nožkami , davam fenistilové kvapky a natieram s biodermou mliekom a už mu to ustupuje , my sme to mali aj z čaju aj z ovocia.

mdurickova
2. feb 2014

Na 99%ekzem, u takeho maleho dietatka je to vacsinou reakciou na nejake jedlo. My sme si tym prave presli, dr. diagnostikovala ekzem, masticky sme nedavali, zaradili sme eliminacnu dietu a teraz pomaly zavadzame alergeny...dlha cesta, ale vraj ucinna. Drzime prsteky 🙂 daj vediet ako ste dopadli

freyjanr
3. feb 2014

@angi07 ja len malu radu ak môžem,ak by nedajbože mal niekedy nejakú reakciu na telicku nedavajte tam absolútne nič kým to neuvidí lekar.neviete ako ta podráždená koža zareaguje na látky v tom kreme..len pre príklad môj otec ma veľmi silnú alergiu na lanolin ktorý je aj v sudokreme a objavila sa mu z.ničoho nič.dovtedy nič a zrazu strasna reakcia,tiež pri aplikácií na podráždene miesto

jahoda1986
10. júl 2019

@angi07 mozte mi naposat co vam na to pomohlo?...

angi07
autor
10. júl 2019

@jahoda1986 dobry...nic az doteraz. po case to zmizlo nie uplne ale nebolo to take cervene iba pocitovo ako jemny smirgel. ale stale sa to vratilo. teraz ked ma uz 6 rokov som nasla kre. bio prirodnu kozmetiku havlikova apoteka a maju jeden zazracny krem .po 5 dnoch natierania zmizlo a odvtedy nic.uz pol roka pokoj.

jahoda1986
10. júl 2019

@angi07 dakujem. Moja malá ma presne to isté ako ste mali na fotke. Dnes som jej prvý krát dala krem cicaderma co som ešte mala. Ak nepomôže skúsim toto co ste poslali ďakujem vám 😉

katikabar1
17. jan 2021

@jahoda1986 zdravím Vás ☺️ ako Vam zabtala ta havlikova masť? Aj moj syn ma tento problém 😐 a uprenistnim prírodné zdroje ☺️

jahoda1986
17. jan 2021

@katikabar1
Dobrý večer.
Havlikov prírodný zázrak pomohol. Zmizlo to.
Ale vrátilo sa to, máme to zase. Myslím si ze to mame z nejakého jedla. Ale dr mi povedala ze to deti mávajú do 3r mam počkať. Teraz uvažujem že objednám zase.
Ale určite nedávajte na telíčko holtov krem, moje dieťa skoro zosalelo keď som ju tým natrela.
Ten havlikov prírodny krem je top len je drahý. Ak to ma po celom telíčku objednajte väčšie balenie.

katikabar1
19. jan 2021

@jahoda1986 super, ďakujem krásne za radu 😊 a teda drzim palce, nech aj Vám to skončí 💪