Je to štípanec alebo vyrážka?

sussye
10. aug 2015

Ahojte všetci, chcem Vás veľmi pekne poprosiť o radu, ročnému synovi sa začali robiť takéto vyrážky alebo ako to nazvať, pribúdajú veľmi nepravidelne, najprv na nohách, tri má na jednej ruke a už aj dve na tvári. Prvé mal asi pred 5dňami a postupne pribúdali. Na trupe ich nemá vôbec. Dokopy je ich na celom tele momentálne asi 13. Ďakujem za všetky rady a pomoc.

lilimoni
10. aug 2015

@sussye ak sa s tym budi, tak prekot postel, bo aj moja take mala a nasla som pod postelou pavuka ako svet 😒 nieco ho obziera chudaka 😒

sussye
autor
10. aug 2015
lilimoni
10. aug 2015

@sussye podla mna ho nieco obziera, to nevyzera na vyrazky 😒

sussye
autor
10. aug 2015

Toho som sa obavala, ja neznasam hmyz. Ideme to tu všetko prevratit hore nohami. Dakujem za radu

lilimoni
10. aug 2015

@sussye by som asi kupila aj daky sprej na hmyz, je aj ma lietajuci aj na lezuci a vystriekala by som to este pre istotu 🙂 bo aj pod komodu alebo skrinu to mohlo zaliezt 😒

peneloppe
10. aug 2015

my sme to mali nedavno, tiez som sa zlakla ale boli to len nejake stipance, ani ho to netrapilo a zmizlo to pomerne rychlo

piacere
10. aug 2015

@sussye môže to byť aj prejav alergie

libka1
10. aug 2015

Stipance podla mna

sussye
autor
10. aug 2015

Dakujem veľmi pekne za pomoc, všetko prevrátené hore nohami, povysávané, pozmývané a vystriekané. Dúfam, že sme toho beťára dostali 🙂

jadelka
10. aug 2015

Komar

adula12
9. apr 2016

Ahoj. Ako toto nakoniec dopadlo? Lebo môj syn má takéto vyrazky už mesiac. Len na nohách. Stipanec to asi nie je lebo by bolo vidno vpich. Dik za odpoved.
@sussye

sussye
autor
11. apr 2016

@adula12 my sme boli na dovolenke, vsetko sme vystriekalo a ked sme sa vratili domov stipance zmizli, takze ho nieco stipalo