Je to zarastený necht?

najzienka
15. dec 2023

Prejde to doma ichtoxylom ,alebo ísť k lekárovi ? Je to zarastený necht ?chlapec 10 ročný

martul
15. dec 2023

@najzienka nám to krásne spravila pedikerka.

najzienka
autor
15. dec 2023

@martul ale podľa vás je ten nech zarastený ? Z toho to má.?

lasona
15. dec 2023

@najzienka áno zarastený...a z čoho? U úzkej obuvi, zlej veľkosti ponoziek...smer pedikerka, dá sa na to spona q treba vymeniť veľkosť topanky...všetky....ak to neurobíte bude to minimálne v takomto štádiu, alebo to vrastie ešte viac, a viac bude boliet...veľkosť topanky si skontrolujes tak, že vložíš obkreslenu maketu nohy do topanky..tam kde sa co i len trosku pokrčí, tlačí a je to male...bud treba kúpiť barefoot..to su široké topanky a z normálnej obuvi majú väčšie ešte Adidas alebo skechers tenisky

maranco
15. dec 2023

@najzienka nauč ho aj správne strihať nechty, na nohách nemôže rovnako do oblúčika ako strihá na rukách

luccija
15. dec 2023

@najzienka vyzerá ako zarastený veď to ma aj červené skús tu ichtyiolovu masť a nemá aj pleseň pod nechtom?ma to nejaké zlte

kik2022
15. dec 2023

@najzienka Mne to pomohlo pred pár dňami. Natrela som tým ichtoxylom, dala gázový štvorček, prelepila a nechala celú noc. Ráno som si to dala dole, riadne vydezinfikovala, trochu stačila a vyšiel hnis. Dala antibioticku masť, potom znovu tú čiernu masť a už nebolí. Ešte som si dávala aj obklady z repíka.

maminkadeticiek
15. dec 2023

Ano a na ten zapal krasne pomaha sudokrem.

najzienka
autor
15. dec 2023

@luccija žlté to môže byť od betadine

najzienka
autor
15. dec 2023

@kik2022 my ten ichtoxyl natierame už tyzden

kik2022
15. dec 2023

@najzienka Tak to by som radšej niekam išla. Bud lekár alebo mediciálna pedikérka

macekovam
15. dec 2023

@najzienka áno.. Ak máš gafrovu masť natierať.. Dokáže pomôcť... Kľudne na noc

floki1994
15. dec 2023

@najzienka chodte cim skor k pedikerke..idealne zdravotnickej ktora sa na to specializuje lebo ak sa to zapali na chirurgii strhnu necht...mne pedikerka zachranila viacero nechtov takto

luccija
15. dec 2023

@najzienka áno, to bude od toho zafarbené.Moja dcéra mala taký istý problém na boku si moc zostrihala nechty u pedikerky jej to podložila pod nechtom kúskom tampónu a necht rástol dobre nebolo treba spony.Teraz, keď vyskúšaš má ho zarastený či iba tlačí?

najzienka
autor
15. dec 2023

@luccija nevidím žeby bol zarastený ,alebo žeby bol až úplne už v koži

belasy_motylik
15. dec 2023

To býva aj geneticky, mne zarastajú len nechty na palcoch na nohách, synovi aj nechty na rukách, občas dlho nič, občas jeden za druhým so silným zápalom. Vystrihla si kompletne celý roh?

najzienka
autor
16. dec 2023

@belasy_motylik ja som nič nestrihala tam kde ste to oznacili,žeby to mal až tak už v koži ?